Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim rettenetes neveket...

A szuleim rettenetes neveket talaltak ki a szuletendo testveremnek. Megprobaljam lebeszelni oket? Hogyan?

Figyelt kérdés
Meg nem tudjok fiu lesz e vagy lany, de mar gondolkodnak a neveken. Az eddigiek valami keptelenseg nevek. Fiu: Bottyán, Kolos, Lehel, ha lany: Maglod, Ilona. Mik ezek a nevek?? Te jo eg!
2015. máj. 7. 11:51
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A maglod ferfinev? Van noismrosunk akit igy hivnk!
2015. máj. 7. 12:12
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

[link]

Maglód talán nem, de a többi normális.

2015. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
58%

Ha a húgom fiú lett volna,Illés lett volna.

Amúgy én azt mondtam,olyan névvel a kórházból se hozzák haza.

2015. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért furcsa, mert már nem használják ezeket. Ahogy nézegetek történelmes filmeket, azt látom, hogy előkelőségek és nemes emberek voltak ilyen névvel.
2015. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%

Elárulom, hogy ezek a nevek pont most kezdenek divatba jönni, egyre többen adják a gyerekeiknek. Úgyhogy tuti nem fogja senki csúfolni miattuk a tesódat, kár aggódni.

Az Ilona meg kifejezetten szép név.

A Maglód tényleg férfinév, nem Magdolnának hívják véletlenül a hölgy ismerősötöket?

2015. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%
Nekem se tetszenek,de fiúnevek közül ezek kezdenek divatba jönni.Lánynevek terén lehetne szebbet is,mert az Ilona az minden,csak nem túl fiatalos.
2015. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem mind durvák. Ízlés kérdése.

Nekem a Lehel tetszik, a Kolos sem rossz. A Bottyán fura és nehezen kiejthető. A Maglodot még nem hallottam névként. Nem is tetszik. Ilona szép, bár manapság nem éppen divatos.

Majd a saját gyerekednek olyan nevet adsz, amilyet szeretnél :)

2015. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem normális hangnemben, kedvesen elmondhatod nekik, hogy ezek a nevek neked nagyon nem tetszenek és örülnél neki, ha a te véleményedet is megpróbálnák figyelembe venni. Cirkuszolni semmiképp ne kezd rajta.

Nekem se tetszenek ezek a nevek.

2015. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Az Ilona teljesen normális név, a többi szerintem is szörnyű.

Viszont a szüleid döntése, hogyan akarják hívni a gyereküket. Te max. tanácsot adhatsz. Keress olyan nevet, ami neked tetszik, és vesd fel nekik.

2015. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
92%
A Maglod nem fiú név? Fura nevek, de az ő döntésük. Te annyit tehetsz hogy keresel elfogadható fura nevet és megmutatod nekik. A döntés viszont az övék. Lehet hogy a szüleidnél csak valami hagyományosnál is hagyományos nevek jönnek be. Neked is az ősmagyar nevek közül kellene nézelődnöd, hogy elfogadásra leljen. Akad köztük nagyon szép név is.
2015. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!