Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim rettenetes neveket...

A szuleim rettenetes neveket talaltak ki a szuletendo testveremnek. Megprobaljam lebeszelni oket? Hogyan?

Figyelt kérdés
Meg nem tudjok fiu lesz e vagy lany, de mar gondolkodnak a neveken. Az eddigiek valami keptelenseg nevek. Fiu: Bottyán, Kolos, Lehel, ha lany: Maglod, Ilona. Mik ezek a nevek?? Te jo eg!
2015. máj. 7. 11:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

A szüleid felnőtt emberek, majd ők eldöntik hogy milyen nevet akarnak adni a gyereknek.

Egyébként semmi extra kivetni való nincs ezekben a nevekben. Átlagosak.

2015. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

A Bottyán és a Lehel nagyon szép szerintem.

Az Ilona is elmegy, a másikhoz inkább nem fűznék hozzá semmit.

De a gyerekek úgyis becéztetik magukat, ha nem tetszik nekik az eredeti. Egyetemen volt egy csoporttársam, Magdaléna, de Maggie-nek hívták még a tanárok is.

Egy másik lány Mária, őt Marína-nak kellett hívni.

2015. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ha valaki még melléd álna mehetne ez a " lebeszélés" adj te is ötleteket hajrá! Aztán majd írd meg mi lett :).
2015. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
a Lehel es az Ilona miota rettenetes?
2015. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nalunk a suliba van akit megvertek a hulye neve miatt. Engem is 2 evig szekaltak, pedig az enyem semmi ezekhez kepest.
2015. máj. 7. 11:57
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
A Kolos nagyon jó név!
2015. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Megérett a világ a pusztulásra erre csak ennyit tudok mondani, ha valakit a neve miatt vernek meg.

Ilyenről még az életemben nem hallottam.

2015. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

Kötve hiszem, hogy a szüleid a lány nevek közül a Maglódot választották volna, mert ez fiúnév. :)

Na, találj ki valami jobbat! :)

2015. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%
Tudod, amikor kitalálsz egy provokatívnak szánt kamu kérdést, csak egy picit nézz utána annak, amit írsz, hihetőbbre fog sikerülni.
2015. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Kolos és Lehel okés, az Ilona is, de a Maglod... :D
2015. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!