Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom furcsa lett, mit tegyek?

A lányom furcsa lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már összes ruháját feketére cserélte lassan. Black metált hallgat, feketére rúzsozza a száját. Kihozta a szobájából az angyal szobrot, ami az ágya mellett volt. A számítógépén valami démonszerű lény a háttérképe. Apja azt mondja ne törődjek vele, de engem zavar. Beszélni nem lehet vele, meg se hallgat. 16 éves amúgy.

2015. ápr. 17. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Ne te akarj beszélni hozzá, hanem hallgasd meg!
2015. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Amióta ezt a zenét hallgatja bunkó lett és beképzelt.
2015. ápr. 17. 15:28
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz. Inkább beszélgess vele, de ne papolj neki, mert akkor be fog zárkózni. Próbáld megérteni. Próbálj beszélgetni vele valóban, és nem aggodalmaskodni megítélkezni. Aki metált hallgat, még nem szörnyetek.
2015. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Tőle kérdezd meg mi tetszik neki ebben.

Persze hogy nem hallgat meg ha nem is vagy kíváncsi arra miért ilyen és csak mondod a magadéét,és anonim oldalon kérdezet azt,amire a lányod tudná a leghasznosabb választ adni.

2015. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Be kell zárni a szekrénybe.
2015. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
A világon semmit. :) Nekem is volt ilyen időszakom úgy 15 körül, de kinőttem, ne aggódj. :)
2015. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
(bocsi, h nem ekezettel irok)En 15eves lany vagyok.Metal,rock es punk zenet hallgatok.De en nem vagyok ilyen.Tehat nem a zene miatt bekepzelt stb.Egyebkent amiert elkezdett ilyen lenni annak ket oka lehet:az egyik az,h azert lett ilyen mert masok is ezt csinaljak es szeretne olyan lenni mint ok,a masik pedig,h valami bantja ot,vagy valamit nem tud elviselni(iskola stressz,csaladi ugyek stb.)Szerintem kene neki egy beszelgetes:)
2015. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%

"valami démonszerü lény"


Valamiben hisz, én a helyedben a lányodat elvinném szakemberhez.

2015. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is volt hasonló korszakom 15-17 évesen. (Most 25 vagyok.)

A zenei ízlés és a sötétbe fordulás egy dolog, de ettől még viselkedni tudni kell. (Nyakon is baxott volna anyám, ha tiszteletlen vagyok. Ott valami más is van a háttérben.

Őt kérdezd! Ne a ruháira és a zenékre figyelj, hanem hogy ezek alatt ki van. Pl.: segít-e embertársain, ha tud. stb...

2015. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Felvette a Goth stílust. Semmi probléma. De azért néha beszélgess vele. Arról, hogy mit érez.
2015. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!