Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene tennem? Többi lent

Mit kellene tennem? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Rühellem a szüleim.Kb 10-12 évesen kezdődött az, hogy a szüleim ütöttek és kiabáltak velem. Verésre már előtte is volt példa olyan 6 éves korban tuti. Ma is megvertek mert véletlen bealudtam mamámnál. (Jelenleg beteg vagyok és az orvos sok fekvést javasolt) Nekik ez nem tetszett, mert haza kellett jönnöm takarítani. Mikor hazaertem bejott apam es kiabalt velem majd erosen nyakon csapott. Meg akarok toluk szabadulni, de van 2 hugom akiket nem szeretnem h elvigyenek... veluk nem bannak igy :'(

2015. febr. 21. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nem részletezem,mit tennék én az ilyen szülőkkel... Bentlakásos suli, diákmunka, bármi,ami miatt keveset lennél otthon? Amúgy gyermekjólét segít,ha bemész,szerintem, ha a tesóidat nem bántják,akkor meg őket nem veszik el. Nincs rokon,barát,akinél sok időt tölthetnél?
2015. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nagymamám. :\
2015. febr. 21. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy azt a 2 évet próbáld ki bírni s azután elhúzhatsz otthonról (pl. a nagyidhoz)
2015. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 2 ev de ezt is alig birom. Baratommal a 2 ev viszint le van beszelve
2015. febr. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!