Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom annyi idős, mint az...

A barátom annyi idős, mint az anyám. Nektek mi lenne a helyében a reakciótok?

Figyelt kérdés

Én most leszek 18 éves, gimnazista vagyok.

Ő 36 éves, eredetileg ügyvéd, de pár éve övé lett az apja cége.


Nem vagyok az a naiv kislány, akit pár szép szóval és mosollyal le lehet venni a lábáról. Meg Ő először tisztában sem volt az életkorommal, egyetemistának gondolt.

Szóval abba most ne menjünk bele, ami az olyan kérdéseknél szokott lenni, ahol korkülönbségről van szó.

Mert egy 18 éves srác is kihasználhat ugyanúgy, ahogyan Ő megtehetné. És nem örökké tartó párkapcsolatot akarok, meg nem is házasságban gondolkozom. Szóval az olyan válaszokat mellőzzétek, hogy "úgyis kidob", "csak azért van velem, mert fiatal vagyok". Mert én sem tudok megjósolni semmit a saját életemmel kapcsolatban, akkor egy anonim oldal felhasználói hogy tudnának?! :)


Viszont az anyám sejti, hogy van valakim és szeretném, ha megismerkednének. De Anya 37 éves, a barátom pedig 36.


2015. febr. 17. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem fog neki örülni, de ezt nyilván te is tudod. Mi is a kérdés tulajdonképpen?
2015. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Leírtam.

Arra vagyok kíváncsi, hogy más szülő hogy reagálna.

2015. febr. 17. 15:45
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Sok szülő nem örülne, de ha normális, legalább kísérletet tesz, hogy megismerje és leül vele beszélgetni. A lényeg hogy szeressen és ne legyen egy másik családja, amit soem áldz fel. Egyedülálló, elvált?
2015. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Anyád nehogy elszeresse tőled.
2015. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
21 éves vagyok, a párom 47. Apámtól (1 évvel) idősebb. 2 éve vagyunk együtt, de még mindig nem fogatál el a helyzetet...
2015. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem magad is tudod mire számíthatsz otthon. Nekem is volt ennyi idős már a gyerekem, és talán nem is rá haragudtam volna, ha hazahoz egy apja korabeli pasit, hanem arra a beteg agyúra, aki tinilányokat bír csak felszedni. ráadásul ügyvéd....nah, szerinted mire kellesz neki? De gondolom nem titok, így kár bemutatni, ne idegesítsd anyádat vele feleslegesen. Ok, lehet, hogy ez most neked is jó, de ne hagyd kihasználni magad. Ha kiélvezted, lépj tovább azonnal, nehogy benne ragadj, és egy hozzád képest vén f@ szra pazarold a fiatalságod.
2015. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ennek általában senki nem örül, de van, aki el tudja fogadni. (Ha saját cége van a pasinak, akkor pláne :D) Természetes, ha féltenek, bár anyukád biztos lazábban veszi, hisz ő ennyi idősen már terhes volt. De az is lehet, hogy pont emiatt fog aggódni. Mondd el, és majd kiderül.
2015. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
A reakcióm az lenne, hogy hiába ügyvéd, ha egyszer olyan sötét, hogy egy 18 éves lány értelmi/érzelmi színvonala legyen számára egyenrangú. Amennyiben pedig nem egyenrangú, hanem idomítható társat keres, úgy valóban egy 18 éves naiv lányka a megfelelő partner, és egyformán szánnám a pasit és a lányomat. Soha nem tartanám egy nagy nullánál többre, akkor sem, ha ezt nem mondom a lányom szemébe.
2015. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
De hogy nem vagy naiv.:) Én a pasit elhajtanám mint a magzat vizet. Tetszene a lányomnak avagy sem,de hapika hamar le koccolna róla az biztos
2015. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
hát, ha jól nézne ki, simán elvenném. Keress a saját korosztályodból pasit!
2015. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!