Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem hogy gátolni akarnak?

Miért érzem hogy gátolni akarnak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 16 éves, egyszer ki maradtam az iskolából mert sokat voltam kórházban. Most is diabéteszes vagyok oltom is magam naponta négy alkalommal. Szeretnék tovább tanulni egy jó iskolában. De anya és apa nem szeretnék hogy oda menjek mert ott kollégiumban kéne laknom.

2015. febr. 13. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Aggódnak, ill. nehezen engednének el. Igazából ott is tudod magad oltani, ám a szüleidnek lehet, megnyugvást jelentene, ha velük maradnál.
2015. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem akarnak gátolni, csak aggódnak az egélszségedért. A koleszban a napi 4 szurit nem lehet megoldani? Ha egyedül beadod magadnak, gondolom ott is menne. Beszélj a szüleiddel, hogy meg tudod oldani és engedjenek el.
2015. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztosan menne mert 10 éves korom óta egyedül oltom be magam
2015. febr. 13. 15:23
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem apum diabéteszes, 15 éve (én 3 éves voltam, mikor kimutatták nála), szóval ebben nőttem fel. tudom, mivel jár. is négyszer szúrja magát egy nap. mégis hol alacsony-hol magas a cukorja, pedig normálisan táplálkozik (szóval nem úgy, mint a "rendes" emberek).

a szüleid egyszerűen féltenek. a koleszban nem tudnak rád figyelni, nem tudják felügyelni, hogy rendszeresen-és jót eszel-e stb... na meg persze akármikor megtörténhet, hogy az éjjel leesik a cukrod és rohamot kapsz.. tapasztalat...

szóval én teljes mértékben megértem a szüleidet. apám is 40 éves, anyám mégis mindig retteg, ha apa távol van, akár csak egy fél napra :D mert mint tudjuk, az ördög sosem alszik.

2015. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* Ő is négyszer szúrja
2015. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jót akarnak, de egyszer úgy is felnövök, és nem lehetnek mindig ott mellettem.
2015. febr. 15. 00:13
 7/10 anonim ***** válasza:
tudom, hogy egyszer felnősz. De addig ők óvni akarnak. És azután is. Erre készülj fel. Hiába fogsz találni magadnak barátot/barátnőt/férjet/feleséget (nem tudom, fiú vagy lány vagy-e) ők abban a személyben sem fognak bizni rendesen, hogy tud rád vigyázni.
2015. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2015. febr. 15. 12:03
 9/10 anonim ***** válasza:
na akkor meg főleg :) hiszen te vagy a kicsi hercegnő a családban, persze hogy óvni akarnak mindentől. meg is értem őket. inkább örülj, hogy ilyenek, mintha csak vernének, meg olyanokat vágnának hozzád, hogy te büdös kölök, életképtelen lennél stb.. hallottam már ilyen sztorikat.
2015. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok apa hercegnője :) De akkor se előnyös ha így elkapatnak. Meg ha nem lesznek? Akkor annyira megszokom hogy segítenek, hogy tényleg életképtelen leszek.
2015. febr. 16. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!