Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne csinálni apámmal,...

Mit lehetne csinálni apámmal, hogy ne kelljen kiszolgálni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kiborító. Hazaér munkából, beül a tévé elé, ha úgy érzi akkor megérdeklődi, mikor lesz vacsora, azt elé kell tenni, majd megy vissza tévézni meg gépezni, mint aki jól végezte dolgát.

Volt hogy épp munka nélkül volt itthon pár hetet nyáron, akkor is eszébe nem jutott volna hogy egyszer az életben ő terítsen ebédhez, neadjisten megmelegítse a kaját, hanem amikor megéhezett, akkor itt tobzódott fölöttem, hogy nem vagyok-e még éhes, nem akarok-e már kajálni.

Milliószor elmondtuk neki anyámmal, hogy legyen kedves ne pl a pizzaszelet mellé nyomja a ketchupot, hanem rá, mert akkor ráér reggel elmosni a tányérokat, nem szárad bele a cucc, erre ő kikelt magából, hogy ha ekkora gond akkor majd ő elmosogat, majd meglátjuk. Befejezte az evést, és bevonult a szobába.

Az nem jó, ha szedvicset készítünk neki, külön ki kell pakolni az asztalra a felvágottakat, a zöldségeket, stb, ő csinálja magának a katonákat. Elpakolni képtelen.

Csak azt várja hogy kiszolgáljuk anyámmal, semmit nem képes magától megcsinálni. Mikor édesanyám kórházbn volt egy hónapig, kiakasztott. Azóta is utálok vele kettesben itthon lenni, kibírhatatlan, valamibe mindig beleköt, valamiért mindig ugráltat.

Pedig nem egy unintelligens tapló ember, nagyon értelmes, vezető pozícióban van egy nagy cégnél. Nem értem, miért ilyen életképtelen.

Mit lehetne vele csinálni? Beszéltünk már vele szépen, csúnyán, de semmi.

21/L


2015. febr. 6. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Ő a kitartóbb, ti hamarabb feladjátok. Ha megmakacsoljátok magatokat, pár nap éhezés után csak rájön, hogy mi a teendő. Kitartás kérdése az egész.


Ő azt látja, hogy néha nyafogtok neki, de tényleges, gyakorlati következmény nincs. Úgyhogy miért is változtasson, időnként kicsit nyavalyogtok, aztán úgyis kap kaját. Na, ezen kell változtatni, mert így hiteltelen a kérésetek/fenyegetésetek.

2015. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon értelmes, vezető pozícióban van egy nagy cégnél"


...és gondolom, hogy ő tart el téged is!

Vagyis a pénze az jól jön, de, hogy te is tegyél valamit az apád kedvére, azt már nem engedi meg a nagy egód.


Én felvennék egy bejárónőt/szakácsnőt, aki hatványozottan olcsóbb, mint te meg a drágalátos anyád!!

2015. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Oké, és akkor anyámat miért ugráltatja, aki ugyanannyit dolgozik, és alig keres kevesebbet?
2015. febr. 7. 11:14
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert hagyja magát ugráltatni. Ha engem a párom ugráltatna, körberöhögném, mint egy vicces cirkuszi majmot.
2015. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkahelyi személyzetet hiányolja, ahol mindent megkapott az "igazgató úr"! ...vagy amilyen pozícióban volt. Fel kell venni mellé a titkánőt aki eddig a munkában is kiszolgálta. :)
2017. ápr. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól mert vezető pozícióban van valaki, még lehet egy unintelligens, primitív tapló ember. Nem egy példát tudnék erről mondani. Az ilyen ember, aki megszokja, hogy a munkahelyén kinyalják a hátsóját, otthon is ilyen.
2018. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!