Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az anyámrol?...

Mi a véleményetek az anyámrol? A tietek is ilyen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, az átlagnál véknyabb..162cm kb és 40kg.. Emiatt nagyon sokan elítélnek és "hátra nyomnak" ismeretlenül,ezt valahol megertem(bár én ilyet soha senkivel nem tennék)mert vannak sajnos ilyen emberek.. De mikor már itthon a testvéreid is gúnyolnak és sértenek h "csontváz,senkinek nem fogsz kelleni soha" stbstb.. És még az anyad is hasonlókat és van mikor ennél sértőbbeket mond.. Vannak Barátaim,szoktam kapni bokokat fiúktol és ajándékokat de tudjátok én inkább arra vágyom h végre magamnak megfeleljek és így elfogadjanak.. Próbáltam már hízni és sportolni de soha 1x sem sikerült még mert már a változás küszöbén állva is össze törik itt bent a kitartást.. Főleg az anyám aki tényleg nagyon sértő dolgokat vág a fejemhez.. Például h minden velem egy idős lánynak van már barátja csak nekem nincs mert nem kellek senkinek és valójában ezért is nem tudom komolyan venni azokat akik bokolnak nekem mert úgy gondolom h úgyis jön valami szebb csaj aki elveszi tőlem.. Még szűz vagyok,bevallom..már én is kíváncsi vagyok milyen lehet pasival úgy de egy kapcsolatot nem merek el kezdeni nem h nemi életet.. Ezekről a dolgokról senki nem tud..soha nem beszélek erről senkinek csak ki sírom magam 1-2 napig egy szót se szólok és aztán meg próbálok lábra állni de folyamatosan csak ugyanaz van.. Ha 19 leszek ki szeretnék költözni külföldre, szerintetek jó ötlet lenne ott új életet kezdeni?
2015. jan. 26. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt külföldre mennél új életet kezdeni, menj el egy orvoshoz, mert bár nem akarlak megbántani, de tényleg baromi sovány vagy. Mivel írtad, hogy próbáltál hízni, így arra gondolok, hogy nem a divat mániákus csontkolleciót akartad, hanem van valami ami miatt vészesen sovány vagy. Tényleg kezeltesd, mert akárhová mész a nagy világba a gúnyolódást ott sem fogod megúszni.
2015. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen sovány alkat vagy! Én 173 centi vagyok és érettségikor (18évesen ) voltam 48. Most 53 vagyok, majd 11 év után. Ne aggodj. Pedig azóta született két gyerköcöm...
2015. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Korlátolt sötét emberek azok, akik a másik külseje alapján ítélnek.

De hogy anyukád elveszi a maradék önbizalmad is, azt mutathatja, hogy irigy Rád. Vagy a fiatalságodra, vagy valamire, amit irigyel benned.

Sajnos vannak szülők, akik a gyerekeikben egy ellenséget, egy legyőzendő valakit látnak.

Én ezeket a nemnormális kategóriába sorolom, és jól valagba tudnám rúgni mindet.

MI A BÁNATOS FRANCNAK CSINÁLT GYEREKET EGY ILYEN KORLÁTOLT SZÜLŐ, HA ÉLETKÉPTELENNEK NEVELI????

2015. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat figyelj inkabb vekony legyel mnt tulsulyos mert konyebb hizni mint fogyni. Bar ez ember fuggo is. Ne foglalkozz a csaladoddal barmit is mondjanak az enyemek is vagtak mar a fejemhez nagyon csunya dolgokat de olyankor csak elmosolyodok rajtuk es elengedem barmit is mondtak. Az meg hogy a veled egyidosek mit csinalnak mit nem az kit erdekel egyeniseg vagy nem egy tucat ember, majd megtortenik ha megtortenik elsietni legalabb is nem jo otlet. Hat kulfold ha beszelsz nyelvet van hova menned akkor nem rossz ha meg valakivel laknal vagy mennel megjobb lenne. Uj eletet kezdeni en is probaltam de kb nem elet amim most van...de ez is nagyon ember fuggo te lehet meghoditanad az uj orszagot vagy valami en orulok ha nem rugnak ki es nem baszogatnak szabadidomben.
2015. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve semmivel, nekem is romokban volt az önbizalmam a Te korodban, nekem se volt még pasim, aztán 18 évesen belehabarodtam egy srácba, fél évig jártunk, de bár ne tettük volna. Aztán 25 éves koromig rá se néztem pasira. Most stabil, boldog házasságban élek. Ne menj bele egy kapcsolatba csak azért, hogy elmondhasd, hogy "járok valakivel". Ne érd be félmegoldásokkal. Hidd el, megbánnád.


Ami a testalkatodat illeti: nem vagyok sem sportorvos, sem dietetikus, de szerintem kezdj el mondjuk úszni és egyél sok szénhidrátot (pl. zabpelyhet, teljes kiőrlésű kenyeret, mézet stb), és sok gyümölcsöt, meg fehérjét. Az úszás szép alakot csinál, és ha melled pl. még nem is lesz annyi, mint más lányoknak, de egy izmos testalkat mégis máshogy fest, mint egy csontsovány. Ne úgy akarj hízni, hogy tepertőkrémes zserbóval tömöd magad.

A sport sem hoz persze eredményt egyik napról a másikra. (Lehet, hogy fel kéne keresned egy személyi edzőt.) De az önbizalmadnak már az jót fog tenni, ha sikerül teljesítened egy adott célt, hidd el. Én azért kezdtem sportolni, hogy fogyjak, de végül már attól jobban éreztem magam, hogy képes vagyok küzdeni magamért, akár volt látszatja, akár nem.

Keress egy barátot/barátnőt, aki eljárna veled sportolni. Sokat számít, ha akkor is biztat valaki, amikor a hátad közepére kívánod az egészet.


Anyukád meg a tesóid nagyon csúnyán viselkednek veled. Tudom, mennyire tud fájni. Legközelebb nézz a szemükbe és higgadtan, de határozottan mondd el, hogy neked ez nagyon rosszul esik, legyenek szívesek a jövőben mellőzni a hasonló megjegyzéseket, mert ezzel csak ártanak neked. Dolgozol az ügyön, mert te sem érzed jól magad így a bőrödben, és nem hiányzik neked, hogy még ők is rátegyenek egy lapáttal. Kérdezz rá, miért mondják ezeket. Jobban éreznék magukat a bőrükben, ha pasiznál? Mondd el, hogy igenis vannak, akik testileg-lelkileg vonzónak találnak téged, de te nem akarsz szerelem nélkül kapcsolatot kezdeni.

2015. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell megfelelni nekik, szrd le őket, a hlye megjegyzéseiket!


Azért is nem megy a hízás, mert folyamatos stresszben tartanak a beszólásikkal, és az gátolja a dolgot.


Egyél, amennyi jól esik, csinálj olyan mozgásformát, amit élvezel a korlátolt rokonaidra meg tegyél nagy ívben. Hidd el, sokkal jobban fogod magad érezni tőle.


Nekem uugyanez van: 168/46, hiába eszek, nem tudok hízni - jó, én hormonzavaros vagyok -, és megkapom ugyanezeket. Nap mint nap, mindenkitől. De leszrom, vagy visszaszólok - nem, nem kedvesen. Tornázok, futok néha, meditálok, jókat eszek, és nem érdekel, ki mit gondol. Mióta ezt teszem, sokkal kiegyensúlyozottabb és vidámabb vagyok. A párom segít, a többiek meg menjenek zabot hegyezni.

2015. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy ezt mondom , de a te esetedben a külföld egy igencsak túlzó álom. Ha anyukáddal szemben nem tudsz a sarkadra állni, ha egy fiút nem tudsz összeszedni, csak sírni magadban, akkor mégis mit fogsz csinálni a világ másik végén egyedül, totál idegen környezetben? Nem tűnsz valami talpraesetnnek, inkább mimózának.
2015. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

164 centi és 45 kiló voltam, amikor megismertem a férjem. Neki pont az tetszett bennem, hogy olyan törékeny vagyok.

Ne foglalkozz senkivel, aki a külsőd alapján akar megítélni, főleg ne anyáddal. Lehet, hogy csak irigy rád. Nálunk pl. az volt. Anyám több mint 100 kiló, egyszerűen nem tud lefogyni.

17 évesen még nem is nagyon gondoltam a fiúkra. 19 voltam, amikor megismertem a férjem. Egy igazi, ritka kincs. Több, mint 10 éve vagyunk házasok. Mielőtt találkoztam volna, nagyon magam alatt voltam, mert az hittem, senkinek sem kellek majd. Pl az én anyám csinált olyat, hogy mentünk valahol, látott egy hajléktalant, és azt mondta, még neki sem kellenék :(

2015. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék még komoly kapcsolatot csak rosszul esik pont tőle h ilyet mond nekem.. Pedig tudja hogy vannak akiknek így is tetszem és amelyik anya nem tudja a szavak súlyát az egyáltalán bele gondol?! Igen,nagyon nagy stresszBen vagyok szinte mindennap tudom h egyrészt ezért nem tudok mit kezdeni magammal.. Egyébként a keresztayam él kint külföldön aki nagyon jó ember ezért is gondoltam erre h ki koltozok.. És nagyon köszönöm a lelkesítő tippeket :)
2015. jan. 27. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj az anyád egy idióta ha ilyeneket mond. Ez nem normális. Ez a dolog nem a te hibádból van. Nekem is szarul esne ha ilyeneket mondanának. Egyet tehetsz hogy magadban kiröhögöd őket , mert azt érdemlik. Ne stresszelj azokon amiket mondanak. A hízás meg menni fog ha nincs stressz, engem mikor nagyon sok ért ,10 kilót lefogytam , mikor sikerült figyelmen kívül hagyni a zavaró dolgokat, utána visszahíztam.

Az a baj hogy teljesen elveszik az önbizalmadat, de ne hagyd magad. De szerintem tudod te hogy nem normális amit veled csinálnak szóval sz@rj a fejükre.

2015. jan. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!