Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nos hát anyámról és rólam van...

Nos hát anyámról és rólam van szó eléggé nem vagyunk átlagosak. Nem de? Mindjárt megértitek.

Figyelt kérdés
Anyuval nem vagyunk olyanok mint minden más anya lánya.. Nincsenek mélyebb beszélgetéseink.. Ha megkérdi h mi volt ma a suliba és elkezdem mesélni nem érdekli.. Nem beszélünk meg szinte semmit naponta a szia milyen volt a napod a mi legyen a vacsi meg a jó éjt hangzik el.. 13 vagyok és olyan szinten vagyunk h nem osztunk meg egymással semmit sem.. még azt sem merem elmondani h már kell melltartó és h menjünk venni.. ajhhh mit csináljak?

2014. aug. 1. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egyedül melltartót venni, vagy kérd meg apukádat.


Minket elhagyott anyukánk, apu nevelt fel egyedül (mindketten lányok vagyunk, és egész kicsik voltunk még, mikor elment), és minden gond nélkül felnőttünk, semmi bajunk nem lett, semmiben sem szenvedtünk hiányt.


Neked is menni fog, ne aggódj.

2014. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azaz h apukám egy drogos és jelenleg le van csukva :/
2014. aug. 1. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kell ahhoz anyukád, hogy vegyél egy melltartót?
2014. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg.. hanem a kapcsolatunk
2014. aug. 1. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd neki el, lehet, hogy gyakran fáradt és nincs ideje mindig figyelni rád, de szerintem néha azért biztosan örülne ha beszélgetnél vele. Nem mentek néha együtt boltba, fagyizni, ilyesmi? Vagy segíts neki a házimunkában,közben biztosan szívesen beszélgetne veled. Az is lehet, hogy a mesélő stílusod olyan, hogy nem tud hosszasan koncentrálni, akkor rövid mondatokat mondj neki egyszerre.
2014. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

attól is függ hogy eddig milyen volt a kapcsolatotok, illetve hogy az elmúlt időszakban, ahogy elkezdtél serdülni lett-e ilyen a kettőtök kapcsolata?


Én pont így voltam anyukámmal, valahogy sosem alakult ki köztünk az a tipikus anya lánya kapcsolat, de nem csak velem, a többi testvéremre sem kíváncsi, pedig ők még kicsik és vele laknak, mindig az aktuális partner/férj a legfontosabb, az hogy mi van a gyerekeivel nem érdekli.


Vannak ilyen emberek, van akire jobb ráhagyni, nehogy utána meg folyamatosan cseszegessen.

Persze rákérdezhetsz de nehogy ezzel csak rosszabb legyen a helyzet.

melltartóra meg elég ha kérsz egy kis pénzt/ vagy ha van zsebpénzed abból/ és elmész az egyik barátnőddel, vagy barátnőiddel vásárolni akik már tapasztaltabbak a dologban, de ha egyedül mész az sem gáz, ha mondod az eladónak hogy mit szeretnél, segíteni fog, megmutatja a méreteket meg stb.


de azért kérdezd meg anyukádat hogy elkísérne-e mert nem tudod milyet kell venni, ő tapasztaltabb, szeretnéd a véleményét kikérni ez ügyben. Hát ha ez kicsit meglágyítja és nyitni fog feléd, és jobban fog érdeklődik irántad. Ha nem teszi akkor kérj pénzt és menj mással, illetve a továbbiakban ne erőltesd a dolgot, maradjon meg ez a minimális kommunikáció.

Annyiból jó, hogy néhány év múlva sem fog beleszólni az életedbe, nem akar majd irányítani...

2014. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez segített
2014. aug. 1. 21:31
 8/8 anonim válasza:
Ez majdnem olyan mint anyummal a kapcsolatunk!! :(
2014. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!