Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet elvárni akkor ha...

Mit lehet elvárni akkor ha rövid kapcsolatban terhes lesz a nő de a férfi nem akarja?

Figyelt kérdés
A férfi abortuszt akart de a nő megtartja. Állítása szerint a gyerek nem érdekli úgy érzi hogy ráerrőltettek egy gyereket akit nem akar. Már új kapcsolata van nem érdekli a születendő gyerek. Mennyire tisztességes viselkedés ez egy férfitól? A gyerekkel minden esetben törődnie kellene ha akarta ha nem szerintetek?
2015. jan. 25. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
* apává tesz / bocsi , a telefon bele javított
2015. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha valaki nem akar gyereket, védekezzen! Az abortusz nem fogamzásgátlás, csak egy lehetőség a nagyon nem kívánt terhesség művi megszakítására. A nő akarja, megtartja. A férfi meg fizet, mert akkor amikor a gyerek fogant ő is ott volt, teljes tudatában a cselekedetének. A nő, ha szerencsés akkor talál majd valakit aki a meglévő gyermekével együtt elfogadja és családot alapítanak. Mi a tisztességes? Védekezni, ha nem akarok családot...
2015. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%

Nem "kell", de talán megpróbálhatná...függetlenül attól, hogy mit érez a nő iránt (értem itt a haragot amiért megtartotta...)

Balesetbabánál szerintem a gyerektartás követelése sem korrekt, ha a férfi abortuszt akart...akkor a nő már magának tartotta meg

2015. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Nos, en abortuszra mennek, ha vedekezes ellenere( mivel nem vagyok felelotlen ),egy rovid parkapcsolatba teherbe esnek. Ha adott partnerem is ellenezne a terhesseget, akkor meg inkabb. En nem lennek szant szandekbol egyedulallo anyuka. Onzosseg lenne , igy megtartani egy gyereket.


Amugy meg nem hiszem. Az erzeseket nem lehet kieroszakolni, az mar mas kerdes hogy tortent ez a terhesseg.

2015. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hu de szépen le lettem pontozva...szerintem a kérdésre válaszoltam...a foglalkoznia nem kell vele de a pénzt azt küldje (amire egyébként nem lehet alapozni egy gyerek felnevelését) akkor sem elfogadható...én sem pontoztam le mást aki máshogy látja....
2015. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Missi_Key ***** válasza:
82%
a gyereknek KÖZÖS döntésnek kéne lennie...ha csak egyik fél akarja, nevelje ő. egyedül. anyagilag is egyedül. esetleg az abortusz árát elkérhetné a pasitól..de többet nem.
2015. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Missi_Key ***** válasza:
96%
hűűű..de sok a sex=baba vélemény...könyörgöm, nem vagyunk állatok. aki csak azért sexel hogy gyereke legyen az már bocsánat de elég fura...és még a gumi is kiszakadhat.
2015. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Totál egyetértek , osztom a 14.véleményét !
2015. jan. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Óvszer mellett is teherbe lehet esni. Tapasztalatom szerint az óvszer mellett (99%) azt jelenti, hogy az óvszer mellettük volt az éjjeliszekrényen. Az óvszer kiszakadhat, de az látszik. S bárhogyan is, a szexből foganhat gyermek. Védekezni kell a nem kívánt terhesség ellen férfinak és nőnek egyaránt. Ha valakivel nem gondolom komolyan pláne.

Egyébként a nő azért is dönthet egyedül az abortuszról, mert az egy komoly beavatkozás, még a mai világban is. Másik, hogy terhesség alatt hormonok is termelődnek, melyek ha már szeretne gyermeket akkor bizony erősítik a kötődést az embrióhoz. Az érzelmi és fizikai kockázata kizárólag a nőt terheli. Hát ezért övé a döntés joga. Az a nagy helyzet, hogy oda kell figyelni, férfiaknak sem portyázni ész nélkül és akkor nem kell tartásdíjat fizetni. Egyébként egy szót sem láttam sehol a nő helyzetéről, családi hátteréről. Így a találgatás a nehéz körülményről fikció.

2015. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!