Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitek is minden nap...

A ti szüleitek is minden nap azt akarják hogy takaríts meg főzzél meg ilyesmik?

Figyelt kérdés
Már annyira elegem van ebből... az anyám olyan mint egy cseléd... mos, főz, takarít minden nap. És tőlünk is ezt várja. De bőven elég lenne heti egyszer ezeket megcsinálni. De ha ezt elmondom úgy néz rám mintha meg akarna gyilkolni. Nem tudom mit kezdjek már hogy békén hagyjanak ezekkel a dolgokkal. Ja és vasárnaponként szoktam takarítani, ma is felmosok, porszívózok épp és az sem tetszik anyámnak mert 3 perc alatt kész lettem, nem egy óráig csináltam mint ő szokta... pff. Nem lehet sehogy megértetni vele hogy én nem akarok olyan cseléd életet mint az övé? Ő is utál takarítani meg minden... nem értem egyáltalán miért csinálja ha semmi szükség rá.
2015. jan. 25. 13:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
En szuleim is ezt tettek, de miota kezuket, nem teszik
2015. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!