Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, elengednétek a 17...

Szülők, elengednétek a 17 éves lányotokat egy ilyen férfivel külföldre?

Figyelt kérdés

Apa barátja/üzlettársa.

A tavasszal szeretnék elutazni 2 nagyobb zenei fesztiválra, amik külföldön vannak és ezt mondtam a szüleimnek is. Azt mondták, hogy úgy elengednek, ha jön velem egy felnőtt.

Tegnap este találkoztam ezzel a férfivel egy bárban és elkezdtünk beszélgetni és tudom, hogy ő szokott menni ezekre és poénból megkérdeztem, hogy nem akar-e maga mellé egy potyautast. De mondta, hogyha apáék belemennek, nagyon szívesen "vigyáz rám".

Intelligens, okos, több nyelven beszél és egy világutazó, nincs is valami sokat Pesten, vagy úgy egyáltalán Magyarországon. Csak az a baj, hogy volt egy olyan elszólásom anya előtt, hogy ő 10/10-es pasi és nem dobnám ki az ágyamból" (most lett 32, szóval nem is annyira öreg hozzám, de ez lényegtelen).



De végül is a szüleim kritériumainak megfelel... Felnőtt, megbízható, tájékozott.

Viszont az a másik probléma, hogy apa jól ismeri és tudja, hogy szeret bulizni és mivel a nők odavannak érte, így őket sem utasítja el. Azt meg nem várom el tőle, hogy egész idő alatt engem kísérgessen, velem foglalkozzon, meg a legjobb barátnőmmel (ha engem elengednek, akkor őt is).



A másik ember a nagynéném lenne, csak Neki van egy 4 éves kisfia, akit nem tudom, mennyire hagyna itthon, meg dolgozik is, szóval...


2015. jan. 10. 11:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
35%
na akkor tabi nem gond, mond meg a havernak, hogy gumit ne vigyen :D
2015. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Tedd amit jónak látsz. Elég eltökélt vagy, úgy tűnik, hogy tőlünk csak megerősítést vársz. Illetve most vallottad be, hogy nem szoktál mindenről beszámolni a szüleidnek. Szóval hazudj aztán menj el. Max. lesz egy kis románc, ami ha kiderül, nagy balhé lesz. Persze a szülők úgyis megbocsátanak, max. a faterod és a barátja között szűnik meg a barátság.
2015. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Amúgy is utálja a gumit, de nem történne közöttünk semmi.

Féken tudom tartani magam.

2015. jan. 10. 13:25
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

utálja a gumit?


és ezt ugy gondolta fontos info megosztani egy 17 évessel?

te h.lye vagy vagy naív?

2015. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%

Bárki bármit mondjon, úgyis neked van igazad. Egy felnőtt ismerősödnél hogy kerülne csak úgy szóba a gumi téma?


Nem baj, majd ha a fesztiválról úgy jössz haza, hogy már az első nap orrba-szájba dugott majd utána lelépett más lányokkal a srác és le se sz@rt, téged meg kiraboltak, megsérültél akkor meg majd csodálkozol.


Egyáltalán beszélsz valami nyelvet, hogyha esetleg lenne valami, tudjál segítséget kérni?

2015. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk és szóba kerültek ilyen dolgok is, azt is tudja, hogy szűz vagyok. Ez azért még nem olyan, mintha azt mondta volna, hogy szívesen lefeküdne velem.


C1 szinten beszélek angolul és B2 szinten olaszul.

2015. jan. 10. 13:51
 27/38 anonim ***** válasza:
28%

Persze, hogy tud idegen nyelven utolso + amugy kituno tanulo, es mar tobb vizsgat is letett(altalaban, ezt is mindig irjak, most csodalkozom, hogy ez elo sem kerult).

Tulajdonkeppen ez az elengedes egyet jelent azzal, hogy vegul is megtol hatulrol a pasi( hisz neked amugy bejon, neki meg gondolom tok mindegy...)

2015. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Hagyjuk mar ezt hogy "ellen tudok allni". Ha tetszik es akkora nőcsabasz hidd el hogy siman megdönt ha akar a fesztivál lázában. (Vagy ha teged nem akkor a baratnődet.)
2015. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kitűnő tanuló, nyelvvizsgán kívül semmilyen más vizsgám nincs.

Ha akart volna valamit, már lépett volna, lett volna rá alkalma bőven. De sosem közeledett felém "úgy", kétlem, hogy most megtenné.

2015. jan. 10. 14:11
 30/38 anonim ***** válasza:
47%

annyira nagyon okos vagy...

nyilván ha leitatna, bedrogozna, meg akarna erőszakolni, simán lenyomnád :)

2015. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!