Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, elengednétek a 17...

Szülők, elengednétek a 17 éves lányotokat egy ilyen férfivel külföldre?

Figyelt kérdés

Apa barátja/üzlettársa.

A tavasszal szeretnék elutazni 2 nagyobb zenei fesztiválra, amik külföldön vannak és ezt mondtam a szüleimnek is. Azt mondták, hogy úgy elengednek, ha jön velem egy felnőtt.

Tegnap este találkoztam ezzel a férfivel egy bárban és elkezdtünk beszélgetni és tudom, hogy ő szokott menni ezekre és poénból megkérdeztem, hogy nem akar-e maga mellé egy potyautast. De mondta, hogyha apáék belemennek, nagyon szívesen "vigyáz rám".

Intelligens, okos, több nyelven beszél és egy világutazó, nincs is valami sokat Pesten, vagy úgy egyáltalán Magyarországon. Csak az a baj, hogy volt egy olyan elszólásom anya előtt, hogy ő 10/10-es pasi és nem dobnám ki az ágyamból" (most lett 32, szóval nem is annyira öreg hozzám, de ez lényegtelen).



De végül is a szüleim kritériumainak megfelel... Felnőtt, megbízható, tájékozott.

Viszont az a másik probléma, hogy apa jól ismeri és tudja, hogy szeret bulizni és mivel a nők odavannak érte, így őket sem utasítja el. Azt meg nem várom el tőle, hogy egész idő alatt engem kísérgessen, velem foglalkozzon, meg a legjobb barátnőmmel (ha engem elengednek, akkor őt is).



A másik ember a nagynéném lenne, csak Neki van egy 4 éves kisfia, akit nem tudom, mennyire hagyna itthon, meg dolgozik is, szóval...


2015. jan. 10. 11:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
44%

Biztos, hogy nem engedném el a 17 éves lányomat.


Apukád tudja, hogy bulihuligán, anyukád meg azt, hogy megdugatnád vele magad...Az lenne a legegyszerűbb, ha rákérdeznél, nem pedig az esélyeket latolgatnád.


"Nem is annyira öreg hozzám" - hahaha... Majdnem kétszer annyi idős mint te.

2015. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Anya 37 éves, Apa 49...

Szóval a korkülönbség nem annyira ismeretlen fogalom nálunk, de szerintem hülyeség egy embert a kora alapján megítélni. Mert Apa is lassan 50, mégis formában van és a legnagyobb hülyeségekben is benne van, ha arról van szó.

2015. jan. 10. 12:52
 13/38 anonim ***** válasza:
39%

tudod az hogy egy harmincos pasi elvisz magával, az annyit tesz:

oké, cica elviszlek, de mivel én fizetek, az a min. hogy bekapod és a lábad is szétteszed, ha ép úgy akarom.


és ha rádmászik? te elutasítod és otthagy a város közepén?

jaj ugye ő sose tenné.

nos a pasikat meghülyíti a pina, ez tény.

ott lesz összezárva veled akkor nem fogja magát vissza.


vagy a jobbik eset, hogy ő csajozik, te meg magadra maradsz.

2015. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
És egyedül elengednétek? :)
2015. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Miért fizetne Ő bármit is? :D


Nem valami ismeretlen jöttmentről beszélünk, akit 2 hete ismertem meg.

Nem egyedül mennék vele, ha én megyek, elengedik a legjobb barátnőmet is. Nem azt várom, hogy ő majd ott 0-24 vigyáz rám. Nem óvodás vagyok, akinek fogni kell a kezét az utcán.

2015. jan. 10. 13:09
 16/38 anonim ***** válasza:

jobb, ha néhány dologgal nincs tisztában.


Azt se tudhatja, hogy szexelsz, akkor azt nyilván kitörő örömmel fogadná, hogy a haverjával...

2015. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
érdekel, mivel nem lehet tisztában apád, ha nem szexelsz...
2015. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Fogjátok már fel, hogy NEM szexelek, mert NINCS barátom.

Ezen mi olyan nehezen érthető?

2015. jan. 10. 13:13
 19/38 anonim ***** válasza:

irass fel addig fog.gázlót, sok pasi nem szereti a gumit

és ki akarna terhes lenni?

2015. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Hát olyan dolgokat nem tud, hogy jóban vagyok olyanokkal, akiknek közük van nem éppen legális dolgokhoz, vagy hogy jogsi nélkül vezettem egyszer és majdnem nekimentem a kapunknak, vagy hogyha megyünk valamilyen nagyobb buliba, akkor Anya veszi meg előtte nekem az üveges piát, amit viszek és a cigit (csak alkalmanként szoktam), meg azt se tudja, hogy fogamzásgátlót szedek egy éve (más probléma miatt).

Szóval ilyen dolgokat nem tud, mert csak feleslegesen aggódna.

2015. jan. 10. 13:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!