Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, elengednétek a 17...

Szülők, elengednétek a 17 éves lányotokat egy ilyen férfivel külföldre?

Figyelt kérdés

Apa barátja/üzlettársa.

A tavasszal szeretnék elutazni 2 nagyobb zenei fesztiválra, amik külföldön vannak és ezt mondtam a szüleimnek is. Azt mondták, hogy úgy elengednek, ha jön velem egy felnőtt.

Tegnap este találkoztam ezzel a férfivel egy bárban és elkezdtünk beszélgetni és tudom, hogy ő szokott menni ezekre és poénból megkérdeztem, hogy nem akar-e maga mellé egy potyautast. De mondta, hogyha apáék belemennek, nagyon szívesen "vigyáz rám".

Intelligens, okos, több nyelven beszél és egy világutazó, nincs is valami sokat Pesten, vagy úgy egyáltalán Magyarországon. Csak az a baj, hogy volt egy olyan elszólásom anya előtt, hogy ő 10/10-es pasi és nem dobnám ki az ágyamból" (most lett 32, szóval nem is annyira öreg hozzám, de ez lényegtelen).



De végül is a szüleim kritériumainak megfelel... Felnőtt, megbízható, tájékozott.

Viszont az a másik probléma, hogy apa jól ismeri és tudja, hogy szeret bulizni és mivel a nők odavannak érte, így őket sem utasítja el. Azt meg nem várom el tőle, hogy egész idő alatt engem kísérgessen, velem foglalkozzon, meg a legjobb barátnőmmel (ha engem elengednek, akkor őt is).



A másik ember a nagynéném lenne, csak Neki van egy 4 éves kisfia, akit nem tudom, mennyire hagyna itthon, meg dolgozik is, szóval...


2015. jan. 10. 11:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Én nem engedném. De bárba se.
2015. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
37%

Ha én ismerem az illetőt, akkor igen.

Inkább ő menjen vele, mint egyedül császkáljon. Megmondom a lánynak, hogy egy újjal is hozzá akar érni rögtön hívja a 112-t és mondja, hogy számván vánts tú rép mí

2015. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
45%
Nem a pasiban kell bízni, hanem benned, magadról, illetve a szüleiddel való kapcsolatról pedig nem írtál semmit. Ha alapvetően nyugis, normális, megbízható vagy, én elengednélek vele, ha viszont komolyabb felügyeletre "szorulsz" szülői szempontból, akkor nem.
2015. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Titusztitusz ***** válasza:
84%
Mondjuk én a 17 éves lányomat SEMILYEN férfivel sem engedném el külföldre, olyannal pedig, amilyent a bevezetőben említettél, különösképpen nem...
2015. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%

Részemről ez azon múlna mennyire bízom a barátomban/üzlettársamban és mennyire bízom benned. Így látatlanban ezt nem tudom megítélni.

Inkább a nagynénivel engednélek el, mint ezzel a pasassal.

2015. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
73%

"Tegnap este találkoztam ezzel a férfivel egy bárban"


EZt kifejtenéd?

17 éves mit keres egy bárban? Rendszeresen odajársz és összefutottatok, vagy eleve randi volt?

Egyik eset sem biztató.

2015. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2015. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

De miért történne ott bármi közöttünk?

Nem azért akarok menni, hogy lefeküdjek bárkivel is. Ha ennyi lenne a célom, a várost sem kellene elhagynom.


A szüleim bíznak bennem (15 éves korom óta elengednek magyarországi fesztiválokra, 16 éves korom óta nincs megszabva, mikorra kell hazamennem, most nyárra megengedik, hogy leköltözzek a nyaralónkba), alapjáraton jó a kapcsolatom velük.

Anyával sok mindent megbeszélek, apával inkább hanyagolom a túl őszinte beszélgetést, bár anya is mondta, hogy jobb, ha néhány dologgal nincs tisztában.


Úgy találkoztunk, hogy elmentem a barátnőimmel kicsit beszélgetni, koktélozni és összefutottunk másokkal is. Aztán az egyik helyen ott volt Ő is pár barátjával és meghívott, bemutatott a barátainak és dumáltunk kicsit.

Utána elhagytam azokat, akikkel voltam és hazahozott.


Igen, nagyon szörnyű, hogy 17 évesen nem itthon töltöm a hétvégéket.

2015. jan. 10. 12:32
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nagyon szívesen vigyáz rád. Egy fiatal, szűk puncinál nincs jobb.


Ha szeretnéd, hogy megdugjon - mert meg fog, próbálkozni legalábbis tuti -, akkor menj.


Én nem engednélek el, főleg a nem dobnám ki az ágyamból kijelentést követően. Okés, hogy már szexelsz, de ne a férjem barátjával.


Ha pedig az apád lennék, azért nem.


A nagynénéddel pl. simán mehetnél.

2015. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nem szexelek, még csak barátom sem volt eddig.

Ellentudok állni Neki, de kétlem, hogy próbálkozna.

A nagynéném nem jönne el velünk, ez 100%. Meg vele nem is olyan lenne...

2015. jan. 10. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!