Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan utálom...

Yoshimitcu kérdése:

Szerintetek jogosan utálom apámat?

Figyelt kérdés
10 éves voltam mikor elváltak anyámmal, addig se támogatott semmiben, sokat nélkülöztem, azért váltak el mert nem dolgozott, ivott, míg együtt voltak is csak a folyamatos veszekedést kellett hallgatnom. Utána látogatni se látogatott, elfelejtett. Soha nem kaptam tőle egy forintot se. Egy szutyok embernek tartom utálom. Még az állat is törődik a kölykével. Az ilyet az állatól alábbvalónak tartom. Valahol a papucsállatka szintjén mozog. Annyi hogy mikor elváltak, lemondott a fele házról, de azt is csak azért, mert így mentesült a gyerektartás fizetése alól. De a telek az az övé volt, azt kifizetette anyámmal. Ketten vagyunk testvérek, utána egy forintot nem láttunk tőle (előtte míg együtt voltak addig se). Megérdemelné hogy szembe köpjem. És még képes a fiának nevezni.
2015. jan. 7. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nincs értelme gyűlöletben élni tedd túl magad rajta, hogy milyen apád van.

Nekem van egy ismerősöm szintén elhagyta az apja, mikor meghalt szegény, fröcsögött össze-vissza, a temetésre se ment el, de az örökségért nyújtotta a két kis kezét....

2015. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva... Teljesen megértelek. Az én apám is elhagyott, kb. másfél éves voltam, egyedül hagyta anyámat, nem fizetett soha gyerektartást, soha nem kaptam tőle szeretetet, mert nem is keresett meg soha. Ami jobb is, mert egy ilyen embert amúgy sem akarnék igazán ismerni.

Azért mert apád nagy kegyesen odaadta a ház felét az nem fedez amúgy semmit, de nem is egekig magasztalható dolog. Azonkívül érdekes, hogy az anyukádra itt kb. egyik válaszoló sem gondolt... Egyedül maradt két gyerekkel, igenis köteles apád fizetni neki, mert a ház felét nem lehet megenni. És akár tetszik, akár nem a mai világban nagyon is fontos a pénz, aki ezt nem képes elfogadni, az álomvilágban él.

Kérdező, most utálod apád, de idővel enyhülni fog ez. Addig is kitartást!

2015. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
akik azt írták hogy undorító hogy csak a pénz hiánya számít azoknak javaslom hogy próbálják ki hogy milyen sült krumplin felnőni, vagy kiközösítve lenni az iskolában a ruhátlanság miatt mert egy ruhám volt, vagy állandó szorongásban élni hogyha anyámmal történt volna valami akkor intézet.
2015. jan. 8. 17:53
 14/16 A kérdező kommentje:
a szeretet is hiányzott, meg a biztos szerető család, de anélkül még kilehet bírni, de éhezni, nélkülözni kemény volt.
2015. jan. 8. 17:57
 15/16 anonim válasza:
Nem azert,de a penz nem minden.Attol,hogy nem kapsz penzt,nem dol ossze a vilag.Ebbol erosen az jon le,hogy neked is csak a penz szamit.Egyebkent orulj neki,hogy legalabb egy fel hazat kaptal.Ha ismerned az en apamat,tuti nem utalnad a sajatodat,mert ra jonnel,hogy van a tiednel 10000-szer rosszabb is.Peldaul az enyem
2015. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az én nevelőapám is rosszabb volt, de ez nem nyugtatja meg a kérdezőt...

Nem a pénz fontos neki, de kónyörgöm az anyára nem gondol senki??

Igenis kell gyerektartást fizetnie az apának, kötelezettség!! Ezt nehéz felfogni? Ez a minimum, ha már megcsinálni megtudta a gyerekeket, az bezzeg nem okozott gondot! A gyerek nem kéri, hogy szülessen meg!!

2015. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!