Küldjem el vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem tudom hogy jó topic-ba írtam-e ezt a kérdést de muszáj feltennem! Régen volt anyukámnak egy pasija... Sokat veszekedtek néha meg is ütötte azóta elváltak de most 1 éve után vissza akar jönni hozzánk... Úgy kezdődik mint régen 1x itt alszik utána másnap is és már lassan minden nap... Nem akarom hogy megint verekedésbe fajuljon el a dolog. Szerintetek próbáljam meg elküldeni vagy hagyam?

15/Fiú Bocsi a helyesírásért.



2014. dec. 9. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha tudod, akkor küldd.

Kutyából nem lesz szalonna...

2014. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Igazából, nem sokat fog érni.

Ő egy meglett férfi, te meg egy kistini.

Kiröhögne.

Inkább édesanyáddal próbáld megbeszélni, szép kulturáltan.

2014. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy el tudod küldeni anyád házából a szeretőjét. Nincs oka rád hallgatni. Anyáddal beszélj, hogy mégis mire kell neki egy agresszív idióta barom, azt gondolja te élvezed, ha ütik az anyját? Mégis milyen családi mintát látsz otthon? Micsoda felelőtlen szülő..
2014. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább ülj le anyukáddal elbeszélgetni, hogy neki hiányzik e újra az a fajta életmód. Egyébként nem értem az ilyen nőket, miért jó az ilyen pasival nekik?! A saját életét úgy teszi tönkre ahogy akarja, de akinek gyereke van, érte is felelős.
2014. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szereti őt de aki szereti a másikat az nem üti meg... Megpróbálok elbeszélgetni anyummal köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 9. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd a bántalmazó partnert visszakönyörögni magát. Próbálj meg beszélni édesanyáddal, de valószínűleg nem lesz könnyű dolgod, mert az a pasi tuti hogy fűt-fát ígér neki. Akárhogy is, hajrá, én szurkolok! 21/L
2014. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és megpróbálok.
2014. dec. 9. 19:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam anyumnak ö csak a saját igazát mondta... Utána elterveztem ha ö nem küldi el akkor én fogom. Bementem a szobába áthívtam 4 szemközt beszélni, sírva de elmondtam neki hogy milyen ember vagy te nőket versz,nem szégyelled magad?Mondtam neki mit vár hogy 1 év után megint ide állít és majd minden újra jó lesz? Azt mondta igazam van és most elvileg elmegy.Remélem így is tesz!
2014. dec. 9. 20:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Reméljük!
2014. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém,amikor nagyot nőtt hirtelen 16 évesen helyretette az anyja fickóját. Lehet egy év múlva már erőbeli gondjaid se lesznek.
2014. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!