Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a családom...

Mit tegyek ha a családom kikészít idegileg és már nem bírom?

Figyelt kérdés
Mivel még csak 17(lány) vagyok elköltözni se tudok,de ha annyi lennék se lenne megoldás,hiszen nem ingyen van a külön költözés,sok pénz az...De már nem bírom otthon.Teljesen kikészítenek.Mindenben visszahúznak,csak azt kapom meg hogy ugysem sikerül bármit is mondok hogy szeretnék..Miattuk(is)már teljesen negatív gondolkodású lettem,mindenben a rosszat látom.És barátkozni se tudok.Még a kishúgom is csak engem szekál állandóan,és persze neki hisznek,mert szerintük én piszkálom.Mit tehetnék?Kérlek rendes tanácsokat adjatok!
2014. nov. 24. 19:57
 1/5 anonim válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok,ajánlom,hogy próbáld meg le foglalni magad valamivel,amivel le is fárasztod magad ! :) Én most próbálkozok velem,körübelül 1 hete :) Úgy érzem jó irányba haladok :)

Esetleg egy másik módszer : ülj le velük beszélni :) mondd el ,hogy mi bánt téged :)

2014. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy első lépésként próbáld megbeszélni velük a dolgot, egy mélyebb beszélgetés keretein belül. Ez 90%-ban nem jön be, de meg kell próbálni és mindig ez legyen az első. Nagyon sokan elkövetik azt a hibát, hogy ilyenkor az első sráccal elmennek albérletbe, aztán jön a gyerek is ráadásnak. Nem mintha a gyerkőc önmagában baj lenne, de a szituáció miatt sajnos határeset. Annak idején nagyon sok lánytól kaptam én is ajánlatot, hogy költözzünk össze, ez korfüggetlen probléma hidd el. Neked picit nehezebb, hiszen még bőven az elején vagy, de fel ne add, bármit is terveztél el. Ilyenkor csak egy dolog segít, a haverok, barátok és ha az rendben van, lesz miből "táplálkozni", azaz legyen aki melletted áll. Ha nem tudsz barátkozni, ott vannak a chat és egyéb fórumok, facebook...használd ki valamelyiket. Amint látom neted van, tehát ez nem lehet probléma. Tudom az nem olyan, de alapozni tökéletes, majd kialakul később. Ha adhatok tanácsot, akkor idegennyelv ezerrel, aztán ha az alapok megvannak, minél messzebbre innen :) Sok sikert a későbbiekben!
2014. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy nyelvet erősen tanulni, aztán érettségi után irány egy bentlakásos au-pair munka. Ha már kint vagy, akkor kitapogatod a lehetőségeket, esetleg tanulsz valamit mellette.
2014. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgòssen keress magadnak egy fiút akihez odaköltözhetsz,ennyi!!!!!!
2014. nov. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ìrj üzenetet ès beszèlgetünk.
2014. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!