Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csesztet az egész...

Miért csesztet az egész családom azért, mert szakítottam a barátommal?

Figyelt kérdés
3 hónapig jártunk, de nem szerettem, teljesen kiábrándultam belőle, így nem volt értelme folytatnom, hiába volt rendes és nagyon szerelmes belém. Több hete gondolkodtam és sírtam hogy mi legyen, de végül így döntóttem. Most pedig én vagyok a szívtelen, bunkó, meggondolatlan mások érzéseivel játszó r@bi...pedig mindenki azt tanácsolta gyk-n is ha boldogtalan vagyok, akkor nem érdemes tovább csinálni...de most anya és bátyám is folyamatosan üvöltözik velem, miért tettem, mivel bátyám osztálytársa a volt barátom így egesz nap azt látja hogy milyen szomorú....sokáig sajnáltam, de mostmár szánalmasnak látom hogy direkt sajnáltatja magát hogy bátyám ezt észrevegye, engem csesztessen és újra visszakapjon, de már teljesen meggyűlöltem....mit tegyek? 16/l
2014. nov. 18. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Már az hiba volt, hogy három hónapig jártál valakivel, akit még csak nem is szerettél....

Ilyen szempontból igaz, hogy játszottál vele.

Máskor legyél okosabb.

2014. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
első, azért ritka az, aki úgy kezd kapcsoaltba, hogy szerelmes. idő kell ahhoz, hogy kialakuljon, a kérdező ezt nem érezte, várta, de nem jött, tépelődött, és végül úgy döntött, nem húzza úgy tovább a fiú agyát, nem használja ki, és ebben az esetben ez volt a becsületes lépés. kérdező, a családodról inkább nem írom le a véleményem. szánalmasan szűk látókörű az, aki ezek után téged csesztet. szakítani igenis lehet, és gyakran a becsületesebb megoldás. a szüleid és a bátyád nem fognak erre rájönni, azt tanácsolom: egyik füleden be, a másikon ki. az exed meg nem hiszem, hogy sajnáltatni akarja magát, fáj neki a szakítás, mint ebben az esetben bárki másnak, csak a drága bátyád ezt rosszul kódolja.
2014. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, majd elmúlik. Jól tetted, ne legyenek kétségeid. És az is normális, hogy pusztán szánalomból nem jössz vele újra össze. Ha sajnáltatni akarja magát, azt is lehet, de hosszú távon csöppet sem férfias- így hogyan is szerethetnél bele szerinte?
2014. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj lehet hogy rendes kedves cuki stb. De anyádnak és a bátyádnak az ég egyadta világon semmi közük nincs a szerelmi életedhez. Nem ment nem ment. Nehogy már ők mondják meg kivel dugj.Miért nem mondod meg nekik a véleményed? Nehogy újrakezd csak azért mert ők azt mondják. Majd megunják és leszállnak a témáról.
2014. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!