Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam de nagyon sz@rul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam de nagyon sz@rul sült el az egész. Hogy tehetem jobbá?

Figyelt kérdés
már többször szétmentünk aztán megint össze és mindig úgy érzem hogy nem tudok vele párkapcsolatban lenni teljesen. de rendes ember, velem is de nekem kevés sokminden amit ad. tegnap szakítottam vele, de előtte még borozgattunk meg kaptam tőle valamit, plusz előtte való nap is hozott nekem sokmindent külföldről mert kinn volt. és most hihetetlen szarul érzem magam és lelkiismeret furdalásom van hogy most mondtam ezt meg, de egyszerűen kibuggyant belőlem. mit csináljak az ajándékokkal meg úgy minden? van itt egy ruhája is azt is vissza kéne vinnem. ürességet érzek, de vele sem működik tudom. azon sem tudtam kiigazodni hogy mit érez irántam. több mint egy évig voltunk "együtt"
2011. szept. 10. 11:17
 1/6 A kérdező kommentje:
vegyes érzéseim vannak most, üresség, talán hiányzik is és sajnálom is az egészet
2011. szept. 10. 11:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
már hagyd a francba. ne szórakozz már vele, elég volt neki ennyi is szerintem
2011. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üresség,sajnálod,hiányzik....Na akkor most melyik is??

Teljesen egyértelmű hogy nem tudod hogy mit akarsz!!Szerintem ne kínozd szerencsétlent tovább,inkább adjál magadnak egy kevés időt és majd meglátod hogyan reagálsz a dolgokra pár hét múlva,ha akkor is hiányzik és nem bírsz nélküle meg lenni,akkor kezdeményezz esetleg...

Nem kellene hülyét csinálni belőle úgy gondolom....

2011. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hailey13 ***** válasza:
100%

szerintem az ember így van beprogramozva:se veled, se nélküled..:D nem tudjuk értékelni azt, amink van, csak ha már nincs. ezért van az, hogy szakítunk, aztán amint kimondjuk és úgy érezzük nincs visszaút, elbizonytalanodunk. mert az is biztonságod ad, hogy kiléphetünk a kapcsolatból, de maradhatunk is akár.

szerintem normális hogy az ember vissza akarja kapni végül a másikat szakítás után, mert egyedül van. akkor nincs így, ha egy másik ember miatt hagyja el a párját...

lehet hogy ez így konkrétan nem "hasznos válasz", de arra céloztam, hogy ha igazán szeretnéd, akkor nem szakítottatok volna többször, mint ahogy leírtad. mindig lehetett valami oka.

2011. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most hagyd egy pár napig, ne keresd és ha keres te se vedd fel neki. Utána pedig hívd fel, beszéljetek meg egy találkozót, add neki vissza a cuccát és magyarázd el, hogy te nem szeretted volna kihasználni, de ezt érzed és sem benne, sem magadban nem vagy biztos. Bár én úgy látom, hogy leginkább nem vele, hanem saját magaddal van bajod.
2011. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne egy napig hagyja, hanem örökre. ez úgy nem fog működni, hogy 68-szor szakítanak, utána megint össze jönnek, csak mert a csaj bizonytalan. ez a másik félnek nagyon nem jó, rá is gondolni kéne.
2011. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!