Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám kikészít idegileg. Mit...

Anyám kikészít idegileg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom óta állandóan kikészít. De nem csak engem hanem a testvéremet is. 22éves vagyok de még egyetemre járok, szerencsére végzős vagyok. A barátommal lakunk, csak haza jövök hétvégére, mert ha nem jövök, akkor anyám kiakad, mint minden másért. Most azt mondta, hogy reméli majd nem lesz mit ennünk, és kopogtatok az ajtaján. Meg kitalál mindent, és az anyjának úgy adja elő. és még sorolhatnám....
2014. okt. 30. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek hagyod. Kapcsold ki számára a telefonod és éld az életed.
2014. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Enyém is ilyen. 22 évesen "menekültem" el otthonról, de lassan 40 éves fejjel is több befolyást akar gyakorolni rám, mint ami egészséges. Te ne járj így, lépj ki mihamarabb a bűvköréből. Nem könnyű, sőt szinte lehetetlennek tűnik, sok mindent kell átértékelned vele kapcsolatban. Keress önsegítő csoportot, ahol hasonló problémákkal küldők vannak (el se hinnéd, hogy milyen sokan vagyunk így). Van egy könyv is, amit nagyon ajánlok: Mérgező szülők, ennek segítségével ki tudod vonni magad a bűvköréből. Ezt a könyvet ugyan nem olvastam, de ennek a szerzőnek van egy még drasztikusabb írása, az: Anyák akik nem tudnak szeretni. Csak angolul találtam meg, de mindenképpen végigolvasom, mert nem akarom, hogy az én lányom is olyan fojtogató légkörben nőjön föl, mint én.
2014. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem dolgozok iskola mellett, mert annyi órám van, reggeltől estig és így nem tudok nélkülük meglenni :( a barátom persze segít, mivel nála lakok hétközben, de nem tudnánk meglenni anyagi támogatás nélkül
2014. okt. 31. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!