Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy a 16 éves...

Normális hogy a 16 éves lányom nem tud aludni a plüss macija nélkül?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap kimostam a maciját mert nagyon büdi volt meg kicsit nyálas is.Nem száradt meg estére erre a lányom elkezdte 11 órakor hajszárítózni erre én elküldtem aludni aztán hallottam a szobájából hogy sír átmentem hozzá hogy mi a baj és mondta hogy kell a macija anélkül nem tud aludni. Megszárítgattuk neki végülis.Annyit még hozzá teszek hogy 10 évesen kapta az apjától aki mellesleg azóta nem is látogatta meg.Lehet hogy az apját látja benne vagy valami ilyesmire gondolok.
2014. nov. 1. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan azért kötődik hozzá ennyire, mert ez az egyetlen, ami az apukájától van. Én már felnőtt vagyok, de még mindig meg van egy-egy plüss, amiket még nagyon régen gyerekkoromban kaptam. Persze tudok nélkülük aludni, de nem válnék meg tőlük sose.

Szerintem kicsit fura, hogy nem tud nélküle aludni, de ennél nagyobb gond sose legyen vele.

2014. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ne csesztesd emiatt...
2014. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Felnőtt emberek vannak itt, akik a párjuk nélkül nem tudnak aludni, az sokkal cikibb.
2014. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos az apja miatt. Semmi furcsa nincs benne.
2014. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben normális. :-( Vagyis az nem normális, hogy nem láthatja az apját, talán erre felé kéne kutakodni. Nem megoldható?
2014. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rajtam nem múlik hogy lássa,de az apjának más dolgok fontosabbak mint a lánya.
2014. nov. 1. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Jóember, hiányzik neki az apja, nem veszed észre??
2014. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy hiányzik neki de mit csináljak?Nem kényszeríthetem az apját hogy látogassa meg.
2014. nov. 1. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Én negyven felett vagyok, de én sem alszom az állatkáim nélkül.

Ha utazom valahova, akkor is viszek egyet magammal.

Ha valaki ezért gáznak tart, akkor váljék egészségére :)

2014. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy a macija nélkül nem tud aludni, nem pedig valami fiú miatt hisztizik hogy azzal akar aludni ennyi idősen...
2014. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!