Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnátok ha a...

Szülők ti mit szólnátok ha a 16 éves lányotok 40 éves férfival jönne össze?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 21:05
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
50%
Én hogy mit csinálnék? Itt elmondták páran már de én akkor is tartom magam ehhez, megmondanám a lányomnak (lányunk van) hogy 16 éves vagy, a te dolgod hogy tanulj, barátkozz, kiskorú vagy, ha elszöksz hazahozatlak, ha bajt csinálsz pedig bezáratlak egy apáca neveldébe..... Elmondanám neki hogy szeretjük, de baromság amit csinál..... A gyereknek szigor kell.
2014. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
48%

Az 50/28 parositas sem eppen egeszseges, de egy 28 eves no azt csinal es ugy baxxa el az eletet ahogy akarja. Lattam nehany peldat ilyesmire, egyiknek sem lett jo vege, egy ismerosom pont most valt el, kozeledik a 40hez, a ferje meg a 60hoz, es most lett zavaroan nagy a korkulonbseg. Aztan amikor huszonevesen hozzament a negyvenes elvalt pasihoz, akkor nagyon ontudatosan kepviselte azt amit te most.


Ferfikent nyilvanvaloan tisztaban vagyok azzal, milyen kezzelfoghato elonyei vannak ha az ember 20 evvel fiatalabb csajokat donget, nyilvan egy 20 eves hamvas leanyka sok mindenben vonzobb mint egy 40es no. Ezzel a reszevel nincs is semmi baj a dolognak, de egy adott kor alatt egyszeruen nem jo semmilyen modon ez egy lanynak, es ezt a kort en teljesen onkenyesen 18 evben huztam meg magamban. 16 eves leanygyerek pedig egyertelmuen tul fiatal az ilyesmihez.


Az mar mas kerdes hogy engem speciel halalra idegesitene egy 20 eves csaj, szerintem fel orat nem birnek ki vele, nemhogy egyutt elni vele. Es ezt nem kompenzalja a feszes cici meg a ranctalan arc.

2014. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
38%

:))))

"Az 50/28 parositas sem eppen egeszseges," - tény, korán gyütt, hát korán gyütt, őszintén szólva legelső szériás Rigevidon-hibaszázalék a szentem:))) És képzeld, nem, nem döngetem a lányom, bármilyen érzékletesen fejtetted is ki:)))

Nem tudom, miből gondoltad, hogy a Te lányodra válaszul én a páromat írom, majd "tapasztalatra" hivatkozom:)

(jelenlegi párom 34)

2014. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
47%
Nemrég kiderült, hogy a kolleganőm 16 éves lánya, a szintén 16 éves barátjával, és 53 éves apjával kefél édes hármasban. Na azóta semmin nem lepődőm meg. Mielőtt megkérdezed, a kolléganőm idegösszeropanásal fekszik a kórházban. Egyedül nevelte a lányát, és még szűznek gondolta :-(
2014. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Már a szüzek sem a régiek...
2014. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
32%
Nekunk pont 16 a lanyunk. Az apja nagyon lanycentrikus ugyhogy szerintem kezdetben kapnal egy hatalmas pofont(plane ha szex is volt) aztan elbeszelgetnek en(ferjem nekimenne) a pasassal, aki nem lejet teljesen epelmeju.
2014. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

"Érdekes, hogy csak akkor háborognak az emberek, ha a pasas az idősebb.

Viszont nagy egyetértésben rábólintanak ugyanezek a kapcsolatra, amikor pl. egy középkorú nő csábít el "kisfiúkat".

Hogy is van ez??"

Ezt pontosan miből szűrted le? Miért, a te értékrended szerint csak az egyik helyzet beteges? Mert mástól én itt nem hallottam.. A nagy "az ő dolga" vallást gyakorló szülők lehet rábólintanak, de a gyerekkel k*félő 40 éves nő ugyanolyan undorító és aberrált. Ha meg teherbe esik, és megszüli, ugyanúgy elszúrja a gyerek életét.

2014. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
23%
A csávó tuti Pedo. A lányod bármit is mondasz nem fogja megérteni a "fiatal" emberel kell beszélni, mert csak annyira kell neki. Ha kell drasztikus eszközökkel közbe avatkozni nehogy rossz élményben legyen része amit ő mégsem akar.
2014. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
59%
Bár csak 18 éves fiú vagyok, és nem is nagyon szeretnék gyereket, de ha egyszer mégis lenne, és a lányom összejönne egy 40 éves férfival, akkor börtönbe kerülnék súlyos testi sértéssel, mert egy 40 éves vén fa.z ne akarjon már egy kislánnyal (igen az) összejönni, keressen egy saját korabeli 30+ os nőt, szerezze meg, ne a tini lányoknak szédítse a fejét.
2014. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 piroska és a farkas ***** válasza:
A 17-30 / életkor/ -as válaszolonak írom, h azért szerintem az nagyon nem 16-40. Nekem is pont így volt, mint nálatok, nem tiltottak, de nagyon "kiakadtak" azota vége lett. Egy 30 éves fiatalember még lehet, h csak pár éve dolgozik, elhuzta a tanulmányait, későn érő, mittudomén. DE egy 40 éves az már férfi, rosszabb esetben elvált, gyerekekkel, nem tudom, h ő mit találna HOSSZUTÁVON egy 16 éves LÁNYban, illetve vannak sejtéseim. Egyébként mindez normális lenne akár, ha mondjuk 25 éves lenne a lány, és 45 a forfi, de itt egy gyerekről beszélünk.
2014. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!