Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnátok ha a...

Szülők ti mit szólnátok ha a 16 éves lányotok 40 éves férfival jönne össze?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 21:05
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
69%
Öhm. Én még messze állok attól, hogy gyerekem legyen, de azt hiszem leülnék vele beszélgetni, hogy ezt mégis hogy gondolja. Mármint tök komolyan. Félnék, hogy kihasználja, mert akárhogy mondja, hogy "ő nem olyan", még nincs annyi tapasztalata, hogy ezt eldönthesse.
2014. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
72%

ha ilyen valojaban megtortent annak erdekes okai lehetnek velemenyem szerint a ferfi reszerol a 16 evesnek meg szuk a punci mentalitast vallja vigyazz ra nagyon mert kanos az urfi nem sokaig fog kelleni a lanyt ossze fogja torni

1-2 honapon keresztul rendszeresen megdugja a lany ha nem is akarja se fog tiltakozni mert elvezi hogy egy ilyen idos pasit is meg tud szerezni a csavo meg 1-2 honapig ezt ki fogja hasznalni majd ha kikanoskodta magat komoly kapcsolat kell neki es a lanyt kidobja

2014. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
61%
Nem szólnék semmit, csak adnék neki két hatalmas pofont.
2014. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
66%
Nem sok jót....
2014. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
88%
Kiakadnék. Még egy 20-23 elmegy,de 40? Sanszos,hogy annyi idős gyereke van.
2014. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
90%
15 voltam amikor az egyik barátnőm összejött egy 38 éves pasival. Másfél évig votlak együtt. Barátnőm anyja nagyon kivolt. Még az ivásra is rákapott. Barátnőm ezért a pasihoz akart költözni. Alig tudtuk lebeszélni róla. (Elmesélt ezt azt h mikbe vezette be az az "áldott" ember.) Aztán szakítottak és helyre állt a családi béke teljesen. Szóval mit szolnék? Azthiszem kiborulnék.
2014. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
72%
PEDOMACII!
2014. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
16%

#7, azt csak szeretnéd... de ez továbbra sem az USA "biblia-övi" része, ez egy teljesen legális kapcsolat, amiről az embereknek ilyen vagy olyan véleménye van, de törvényekbe nem ütközik.

Egyébként én leülnék beszélgetni a gyerekkel, és elmondanám neki, hogy mik lehetnek a hátulütői egy ilyen kapcsolatnak.

2014. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes belegondolni. Őszintén nem tudom mit csinálnék. De valószínű nem nagyon örülnék. Viszont azt is tudom, hogy bármilyen tiltás ellenkezés a részemről felesleges, hiábavaló és képmutató reakció lenne. (mikor összejöttem a férjemmel én 17 ő 30 volt)
2014. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
36%
Először is szembe köpném magam, hogy így elcsesztem a nevelését. Utána meg leülnék vele beszélni, de az biztos, hogy a szájában maradna az íze ennek a beszélgetésnek.
2014. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!