Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik elvált férfival...

Nők akik elvált férfival vállaltatok családot mit szólnátok ahhoz ha ex feleség meztelen képeire rábukkannátok?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlen került a kezembe egy lemez azzal a felirattal, hogy képek, na gondoltam megnézem gondoltam úgyse lehet semmi meglepő rajta erre az ex feleség meztelen képei és azon kívül még rengetek kép az ex feleségről



Szólja-e a páromnak, hogy ezeket tüntesse el vagy hallgassak? Iszonyatosan rossz érzés, hogy ilyeneket vannak a házban.


2012. júl. 19. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
"- Drágám, képzeld! Megtaláltam az exnejed meztelen fotóit. Szükséged van még ezekre, vagy kidobhatom?"
2012. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Én gonosz voltam, kinevettem, hogy mekkora mellbimbója van, azóta eltűntek a fotók.
2012. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Én is jártam így sajnos. Nem cd-n volt hanem a számítógépen, a picasa-ban keresgéltem a saját gyerekünk fotói között amikor egy régebbi mappát is felhozott, amiben az ex pucér fotói voltak. Hidegzuhanyként ért. Eléggé kiakadtam, azt mondta hogy úgy emlékezett hogy letörölte őket. Állítólag végül amikor szóltam, tényleg letörölte - ki tudja. Remélem igazat mond.
2012. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Én nem foglalkoznék vele. Tegye el emlékbe, nem zavar. Én sem fogom a múltamat megsemmisíteni senki miatt.

Ha viszont naponta nézegetné őket, az már nagyon is zavarna.

2012. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

azt nem is kérném tőle, hogy a múltját semmisítse meg, na de azért ezek mégis meztelen képek


Azt nem értem, ha az esküvői képeit átvitte az anyjához nehogy azokat megnézzem akkor ezek minek vannak itt?!

2012. júl. 19. 20:00
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon logikus. Nyilván nem akarta, hogy az anyukája meglássa a felesége meztelen fotóit :)
2012. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
a VOLT felesége, bocsi
2012. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg,hogy tüntesse el ,gondolom ő sem örülne ha te hasonló képeket tartanál az exedröl,vagy esetleg az ex tartana ilyet rólad.Reméljük csak elfelejtette,a palik hajlamosak ilyenre,vagy legalábbis ezzel védekeznek.
2012. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha ez lenne a legnagyobb hibája, nem zavarna. Valahol az én Páromnak is vannak ilyen fotói az exnejéről, de már maga sem tudja, hogy hol. Az esküvői képeit láttam, meg a videót is. Lent vannak a pincében. Nem para szerintem.

23N

2012. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
most komolyan, ha az emlékezetéből nem tudja kitörölni, akkor számít, hogy a gépéről ki tudná? :) csak ne olyan helyen tartsa, ahol a gyerekek ráakadnak.
2012. júl. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!