Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a katona férjekről?

Mit gondoltok a katona férjekről?

Figyelt kérdés
Lehet egy katona hűséges a párjához, milyen katona feleségnek lenni?

2012. júl. 16. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez olyan mintha azt kérdezted volna, hogy milyen pék/gyári munkás/stb feleségének lenni. Ez nem foglalkozás, hanem egyén függő.
2012. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A világon elég sok katona van, kétlem, hogy mindegyik ugyanolyan ember lenne, így nem lehet őket egy kalap alá venni. A kérdésre, hogy lehet-e hűséges, már miért ne lehetne, mi az a törvény,ami ezt kizárja?
2012. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem, mert a férjem most úgy döntött, hogy katona akar lenni és jelentkezik is, de viszont elégé befolyásolható és attól tartok ha egy ilyen munkája van akkor esetleg könnyebben félre is léphet.
2012. júl. 16. 09:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek azért kérdezem, hogy milyen katona feleségnek lenni, mert nem tudom és kíváncsi lennék a katona feleségekre , hogy ők nekik milyen.
2012. júl. 16. 09:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem katona a férjem és nem lép félre! Sőt! Imád és imádja a 15hónapos fiát is :)


Ha valaki befolyásolható, akkor tökmindegy hogy milyen munkát választ bárhova megy mindenhol befolyásolható lesz!


Ha erős a kapcsolat köztetek akkor nem fog félre lépni!

2012. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát én nem bírnám. Azért a katonaság veszélyes foglalkozás, nehéz erre jövőt alapozni (gyerek, stb). Támogatnám a párom, de nehéz lenne, az biztos.
2012. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekünk is van 2 kislányunk , csak annyira félek persze én is támogatom, de igazából nem szeretném , ha katona lenne,

hogy erős e kapcsolatunk egyszer majd nem elhagyott minket mert úgy érezte el laposodott a kapcsolatunk. Csak arra gondoltam, hogy a katona ruha egy kis vagányságot ujjdolgokat hozhat az életében és lehet én meg a gyerekek szenvedhetik meg.

2012. júl. 16. 09:48
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha azt vesszük hogy ott a nők kiéhezettek,és rácuppannak minden pasira,ezek után már csak a férfin múlik.
2012. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, miért is? A katonaság valami félrelépős pálya? A katonafeleség meg egy külön kaszt? Ha a katona valami irodában ül és ügyintéz, akkor semmi érdekes. Reggel elmegy, este hazajön, semmi csoda. Ha viszont a török szultán ellen harcol a francia királyért, akkor veszély van! Mert a francia királylány lehet a tét, és akkor bizony lehet, hogy francia király lesz a katona, nem pedig elővárosi nyugdíjas.
2012. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kepes lett volna elhagyni teged meg a 2 gyereket csak azert mert szerinte "ellaposodott a kapcsolatotok" akkor egy szar alak, teljes fuggetlenul attol, hogy milyen szakmat valaszt. Az egyenruhatol sem lesz belole jobb ember, akarmilyen vaganynak is hiszi a "katonaskodast". Gyenge jellemu emberek meg eleve nem valok a seregbe.


Hogy tudna megkuzdeni barmilyen nehezseggel es felelosseggel amikor az apai felelosseget is el akarta dobni magatol???

Onnantol kezdve, hogy van 2 gyermeke kutya kotelessege lenne (minden szulonek) elsoszamu felelossegnek es kotelessegnek tekinteni az o tisztesseges felnevelesuket, fuggetlenul attol, hogy mit aldoz fel a sajat kenyelmebol vagy szokasaibol.

Abbol, hogy o nem azon kezdett el gondolkozni, hogy hogyan lehetne visszacsinalni, megmenteni az "ellaposodott" kapcsolatot, hanem onzo modon kilpeni belole, otthagyva mindent amiert felelos, semmire nem tartom az ilyen embert.


Bocs ha ez durvan hangzik de a csalad es gyermekvallalas gyenge pontom, es mindig kiveri a biztositekot nalam az aki feleltlenul vallal gyereket, aztan meg ugyanugy akarja elni az eletet mint elotte.

2012. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!