Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitene valaki? Egy bonyolult...

Segitene valaki? Egy bonyolult ügyben kérném a segítségeteket.

Figyelt kérdés
Decemberbe lesz 7 éve,hogy meghalt anyukám,még nem sikerült feldolgozni?Azt se tudom miért halt meg,apukámat kérdeztem,azt mondta ráér megtudni.2 hete uj felesége van,kijelentette lakasfelújítast kell csinálni.Igy találtam meg egy mappát,valami tájékoztaó a boncolásrol,apukám elvette,azóta nem találom.Anyai nagymamám aki az egyetlen magyar a családba nem tudja mi történt a betegsegébol adódóan,sokszor azt se tudja hogy hivják,de öt szeretem a legjobban.Apám másadikba akaratom ellenére berakott egy román iskolába,ö nem,de a mostohaanyám haragszik a barátaimra,mert magyarok.Kidobta tegnap minden magyar könyvemet,igaz ezen összevesztek.de hogy lehet ezt földolgozni.helyesírásért bocsánatot kérek
2014. szept. 28. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a kerdes? Annyira osszevissza irtal, hogy nem derul ki.

Mellesleg mindenkit boncolnak, akinel nem egyertelmuen derul ki a halal oka

2014. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az írással azért van gondom mert csak szorgalombol tanultam meg,ezért anyira kusza.csak elsö osztályba tanítottak,azota nem volt magyar tanárom.
2014. szept. 28. 19:40
 4/9 A kérdező kommentje:

16 L.

1.meghalt anyukám 7 éve,még nem tudam elfogadni.

2.a mostoha anyám utál,mert magyar volt az anyám.

3.apukám nem hajlandó elmondani mi történt.

4.nagymamám nem emlékszik.

Mit tegyek hogy apukám elmondja mi történt?

2014. szept. 28. 19:47
 5/9 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy ez lesz a valasz,azert koszonom
2014. szept. 28. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg visszaemlékezni, mi volt akkor.

9 éves voltál, biztos vannak emlékeid.

Pl: Sokat volt beteg anyukád? Járt kórházba?


Esetleg nem volt depressziós? Sokszor boncoláskor derül ki, hogy öngyilkosság volt, és azért nézték meg a gyomor tartalmát.

2014. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodad,nem tünt fel semmi hasonló.reggel elvitt apukám nagynenémhez,ket napot lehettem ott,aztán hazavitt,és azt mondta anya nem jön haza többet.kértem segítséget a hatóságoktol,kaptam választ,ha nagykorú leszek tájekoztathatnak.de nekem most kellene tudnom,szeretném lezárni magamba
2014. szept. 29. 16:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Kutakodtam kicsit reggel,es megtaláltam régi szomszédunk tel számát,es ö megigérte ha személyesen elmegyek elmondja,csak apukám ne tudjon róla.nem értem ezt a nagy titokzatosságot
2014. szept. 29. 16:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Elözö válaszoló,tudnál nekem segiteni.azt mondta a néni terhes volt,még nem mozgott a baba,3 4honap korul lehetett.én nem tudtam errol,elhalt a magzat és valamilyen felülfertözés lett.még emlitett valamilyen vérmérgezést.ezek mit jelentenek?nagy szenvedés lehetett?nekem semmi nem tünt fel,talán annyi hogy nagynéném többször elvitt,es magánorára járattak,gondolom azert ne fáraszam sokat anyut
2014. szept. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!