Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tele vagyok szívásnyommal,...

Tele vagyok szívásnyommal, anya megláthatta. Mit mondjak, ha rákérdez?

Figyelt kérdés

Ha ruhában vagyok, nem látszódnak, mert nem a nyakamon vannak, de anya lehet, hogy meglátta őket, amikor bejött a fürdőszobámba egy krémért és én pont tusoltam.

De nincs barátom... Vagyis ez bonyolult és nem szeretnék beszélni erről vele, viszont megbántani sem szeretném azzal, hogy nem bízom benne. Csak még sosem voltam ilyen helyzetben, senkit nem engedtem ilyen közel magamhoz eddig és félek, hogy esetleg anya elmondaná másoknak a családban.


Szerintetek rákérdez, ha hazaérnek? (elmentek egy családi baráthoz, este jönnek)

Vagy már nem hozza szóba?



2014. júl. 30. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mondd meg neki, hogy megtámadott egy porszívó.
2014. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valószínű...
2014. júl. 30. 16:58
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
téged sosem szívott ki apa?
2014. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem megbízhatsz anyukádban hogy nem mondja el senkinek :) De te tudod milyen a kapcsolatotok :) Lehet hogy szóba hozza :)Ha meg is teszi akkor csak tudni szeretné szerintem hogy minden rendben van-e veled :)
2014. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagy mértékben függ attól is, hány éves vagy.
2014. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2014. júl. 30. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hozza szóba, ha már akarna beszélni róla szerintem ott rögtön mondja :)
2014. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10000%, hogy anyukádat is érte ilyen baleset.
2014. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne hagyd hgy megtegyék.. Úgysem fogja említeni, te se tedd..

Látod, hogy még anyukád előtt is megalázó... Nem tormalis ha szara van szivva mindned(1-1 folt nem. A világ vége, mindenkivel előrordul, hogy hevesebb, de "tele vagyok szívásnyommal" az azért enné több)

2014. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha belép egy krémért és épp tusolsz nem hiszem,hogy a nyakadat vizslatja. Legalábbis nálunk ha valaki tusol/fürdik akkor kopogunk ha mondja,hogy mehetünk bemegyünk gyorsan elhozzuk amit kell és nem bámészkodunk. Apukám például még a fejét is lehajtja,hogy véletlenül se nézzen oda:DDD

De ha mégis meglátta a nyakad,nyugodj meg ő is volt fiatal régen is csináltak ilyet,másrészt nem hiszem,hogy a reggelit azzal fogja kezdeni,hogy "Hé papus a lányodnak ki van szívva a nyaka,hívjuk fel a rokonokat elmondani nekik is"

2014. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!