Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek be a...

Miért nem engednek be a szüleim egyedül a moszkva térre 12/f?

Figyelt kérdés
szerintem elég nagy vagyok már ehez
2014. szept. 26. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg még gyerek vagy a bandázáshoz. Maradj otthon, tanulj, olvass, segíts a szüleidnek, és éld a gyerekkorodat. Ne akarjál idő előtt felnőni.
2014. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Engem 16 évesen is alig engednek el. Bp veszélyes város, te meg még nagyon gyerek vagy. :) 16/l
2014. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert attól félnek, hogy elrabolnak az oroszok.
2014. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
jó jó de akkor is
2014. szept. 26. 17:54
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

"jó jó de akkor is"

Ettől még nem fogsz más válaszokat kapni. Akármit mondasz, a szüleidnek igaza van.

2014. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
ha olyan nagy lennél, tudnád hogy az nem "ehez" hanem "ehhez" :'DD
2014. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
A Széll Kálmán tér veszélyes hely? Budapest veszélyes város? Csak annyira, mint bármelyik másik település... Képzeljétek, a Széll Kálmán téren is élnek emberek, akiknek vannak gyerekeik, akik eljárnak iskolába, fagyizni, vásárolni. Sokszor találkozom ott én is ismerősökkel, elég gyakran járok arra, van olyan hajléktalan, akivel már köszönünk egymásnak (adtam neki párszor ételt). Még soha semmilyen atrocitás nem ért, pedig 14 éves korom óta járok egyedül Budapesten és nő vagyok.
2014. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
cicafüle: Nyilvánvalóan érettebb voltál fiatalon is, mint most ez a 12 éves kisfiú, aki az értelmes érvekre annyit reagál, hogy "jó jó de akkor is". Ha én lennék az anyja, ilyen értelmi szinttel én sem szívesen engedném el egyedül csatangolni a városban.
2014. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Ettől függetlenül a Széll Kálmán tér nem egy veszélyes hely, továbbra is ezt mondom. Nem szép hely, nem különösebben gusztusos, de nem mondható veszélyesnek. Vidéki kis városokban, falukban is leselkedik annyi veszély egy egyedül közlekedő fiatalra, mint Budapesten.


Tudom, hogy ha valaki nem itt él, akkor egy átláthatatlan, bűnözőktől hemzsegő dzsumbujnak is tűnhet Budapest, de nem az. Főleg nem a budai kerületek és a kertvárosi részek. A pesti belvárosnak valóban vannak problémásabb részei, pl. tárcára, táskára vigyázni kell sok helyen, de egy ekkora gyerek nyilván nem vagyonokkal indulna neki a világnak.


Egyszer közlekedni, emberek közé menni is meg kell tanulni. Egy 12 éves gyerek meg már nem kisbaba, egy-egy rövidebb útra biztonságos környékre el lehet engedni szerintem. Azt is hozzátenném, hogy a szüleinek kell ismerniük a gyereket magát, mert ha tapasztalatból tudják, hogy megbízhatatlan, akkor az teljesen más helyzet. Én főként a korábbi válaszokra reagáltam, akik egyenesen azzal ijesztgették a kérdezőt, hogy ez egy veszélyes hely egy gyereknek. Ez pedig így nem igaz.

2014. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Cica, igazad van, a Moszkva nem veszélyes.

De Pesten sem ért engem soha semmi atrocitás, én pedig itt élek és nő vagyok.

2014. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!