Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti ezt hogy fogadnátok...

Szülők, ti ezt hogy fogadnátok a 18 éves lányotokkal kapcsolatban? Elmondjuk most, vagy még várjunk?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok az apám egyik barátjával. Vagyis nem csak barát, mert apa neki és a vállalatának is az ügyvédje, szóval üzleti kapcsolat is van közöttük. De a lényeg ugyanaz.

Időszerű lenne elmondani, mert azt sem szeretném, ha mástól tudná meg a családom.


Az "úgyis vége lesz", "kihasznál" és hasonló kedves kommentek nem érdekelnek. Tudom, hogy bármikor vége lehet, ugyanúgy, ahogy egy olyan kapcsolatnak is, ahol korombeli lenne a barátom.


2014. szept. 15. 17:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ja bocs, apukád az ügyvéd. De a lényeg ugyanaz.
2014. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Fiatal vagy, friss hús, szóval a dugásra jó leszel még pár évig, másra nem. Én azért felvilágosítanálak, hogy tudd, miért tart.


Egyik barátnőm 17 évesen jött össze egy 40-es fazonnal, aki kb. két évig dugta, aztán dobta egy korban hozzá illő nőért.

2014. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem kértem "felvilágosítást" olyan emberektől, akik csak annyit tudnak, hogy idősebb nálam.

Tisztában vagy a részletekkel?

Nem.

2014. szept. 16. 14:55
 14/14 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te egy idióta vagy.
2014. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!