Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti ezt hogy fogadnátok...

Szülők, ti ezt hogy fogadnátok a 18 éves lányotokkal kapcsolatban? Elmondjuk most, vagy még várjunk?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok az apám egyik barátjával. Vagyis nem csak barát, mert apa neki és a vállalatának is az ügyvédje, szóval üzleti kapcsolat is van közöttük. De a lényeg ugyanaz.

Időszerű lenne elmondani, mert azt sem szeretném, ha mástól tudná meg a családom.


Az "úgyis vége lesz", "kihasznál" és hasonló kedves kommentek nem érdekelnek. Tudom, hogy bármikor vége lehet, ugyanúgy, ahogy egy olyan kapcsolatnak is, ahol korombeli lenne a barátom.


2014. szept. 15. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva irgalmatlanul kiborulnék. Fogalmam sincs, mit tennék.

De azt javaslom, mondd el minél hamarabb.

2014. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát, mit szólnék? Tudomásul venném. Bár valószínűleg nem repesnék az örömtől, de egy anya dolga az hogy elfogadja hogy a gyerekei úgy ének, olyan döntéseket hoznak ami nekik jó. Innentől kezdve ha neki jó, nekem is, elfogadom.
2014. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Én csalódnék a lányomban, de az ő döntése, elvégre felnőtt. Ha én lennék apád, másnap felmondanék ennél a cégnél, nem kívánnék együtt dolgozni vele többet.
2014. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
azt hiszem, elfogadnám, de a munkakapcsolatot megszakítanám.
2014. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Az ügyvédek azért általában ennyire nem hülyék, hogy egy ilyen szituba belemenjenek. Hány éves? Családja van?
2014. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Az apa az ügyvéd, nem a szerető.

Persze, várj még, amíg mástól tudják meg, és végképp csalódnak benned...

2014. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Jaj, én mindig olyan jót röhögtem apám ilyen korú barátnőin, akik mind ilyen tévképzetekben éltek, mint te :DD. Amúgy mond el, most dobjanak ki, mint pár hónap múlva, nekik is jobb lesz, majd eltartatod magad valakivel úgyis, az ilyen fajta lányok mind ezt teszik ;).
2014. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem az a baj, hogy idősebb, hanem az, hogy házinyúl.
2014. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

"Az "úgyis vége lesz", "kihasznál" és hasonló kedves kommentek nem érdekelnek."


Akkor ne itt kérdezgess, hanem a barátnőidet faggasd.

Ez egy nyilvános fórum, ilyen kommentekre is számítani lehet.


Amúgy attól függ mennyi a korkülönbség, mert attól, hogy még apád barátja, lehet 28 meg 48 éves is.

2014. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
A helyes megoldás szerintem az lett volna, ha az ügyvéd azelőtt szól apukádnak, hogy mik a szándékai, mielőtt veled bármibe belekezd. Előre tisztáznia kellett volna a helyzetet, és akkor megkímélhetett volna téged ettől a problémától. Ő akarja elmondani, vagy te? Ha gerinces, akkor nem várni akar, hanem el akarja mondani. Ha várni akar, akkor nem komolyak a szándékai.
2014. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!