Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mondjam el az...

Szerintetek mondjam el az összes problémám anyumnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mostanában teljesen el vagyok havazva a gondjaimmal. A barátnőim is bele vannak esve kissé (nem velük van problémám konkrétan) ezért nekik se tudom elmondani. Anyumnak úgy ahogy mondogatok pár dolgot, de szerintetek jobb elmondanom neki? Mert hát most tényleg nem tudok senkit se találni, akivel megoszthatnám. Pedig 18 éves leszek, és ilyenkor egyre kevésbé beszélnek észrevételem szerint a problémájukról a fiatalok.

18/L



2014. szept. 9. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért vannak az anyák, hogy a lányuknak ott segítsenek, ahol tudnak. Az lenne a normális, hogy őszintén megbeszéljük a problémákat és elmondjuk, ha valami gond van, de sajnos a rohanó világban a stressz ezt az egészet kiirtotta. Én sem mondok el már régóta semmit sem, legalábbis az igazán fontos dolgokról nem beszélek itthon. Nem akarom ezzel terhelni anyut. De ha teheted, ülj le vele beszélgetni. :)
2014. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komentet!:) Most már én is tudom ,hogy bármit elmondhatok neki, még ha kellemetlen is a téma. Bár érzéseim szerint mindig nehezen fogok bele, mert ma is elég nehezen nyögtem ki., de végül is jobb volt, hogy beszéltem vele. És hát teljesen őszinte, megért engem és hát tényleg olyan, aki megért engem. Pedig amiket elhallgattam előle....mindig attól féltem, hogy pont azt fogja mondani, amit általában hallani szoktam. De azt hiszem ,hogy eléggé jól ismer ahhoz, hogy tudja mit adjon nekem tanácsot. :)
2014. szept. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!