Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Menstruál a lányom? Lent

Menstruál a lányom? Lent

Figyelt kérdés
Menstruál és nem mondja el. A bugyijait eldugja , amik olyanok. Magának vesz betétet/tampot. Ha rákérdezek nem akar róla beszélni. Mit csináljak ?

2014. szept. 8. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Kedves utolsó !Lehet véleményt alkotni a témával kapcsolatban ,de ahhoz tényleg semmi köze senkinek ,hogy a családanya kire mos avagy sem . Abban pedig ,hogy 16 évesen az anyja mos rá (elfér a mosógépben az övé is ,nem ?)semmi baj nincs .Elárulom neked ,hogy amíg az én lányom itthon lakott ,21 éves koráig .. én mostam rá .Sőt ha nálam van látogatóban immár az unokával és mosok midig megkérdezem tőle van -e valamilye amit ki kell mosni .
2014. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányoddal egyidős vagyok. Az elsőt elmondtam anyunak, de a többit már nem. Miért mondanám? Nem vagyok már kisbaba, meg úgyis megtudja az árulkodó jelekből.
2014. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
10 éves koromban jött meg először. Én elmondtam anyámnak, mert akkor még annyira kislány voltam, hogy magamtól azt sem tudtam, mit csináljak. Ha 12-14 évesen jött volna meg először, akkor is elmondtam volna, mert nagyon jóban vagyok édesanyámmal, de akkor már magamtól is el tudtam volna intézni a dolgot. 16 évesen már nem is értem, miért kéne erről beszélnetek. Megjött neki és kész. Még úgy jó 40 évig minden hónapban meg fog vele ez történni, nem kell túlragozni. Bár az, hogy eldugja a bugyiját, szerintem gáz. Velem is előfordult még az is, hogy az ágynemű olyan lett. Beraktam a gépbe és kimostam. Ha csak a bugyival volt gond, beáztattam, nagyjából kimostam aztán beraktam a szenyesbe a többihez, amit általában anyum mosott (egyszerre az egész családét - nem is értem, miért kéne külön mosást indítani mindenkinek).
2014. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3%
Hát elég szégyen és igénytelen ha 16éves lány véres bugyiját az anyja mossa.Huznám a fejébe alighanem.Azért van ennyi higany gyerek.kufircolni tudnak,bugyit mosni maguk után nem.
2014. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó,remélem sosem lesz gyereked. Normális családban semmi gond nincs azzal, ha az anyja a lánya fehérneműit mossa, tök mind1 hogy véres-e vagy nem.. Én a te fejedre mást huznek...
2014. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy eldugja?

Szerintem a bugyi az pont olyan, amiből sok van egy embernek, és nem hiszem, hogy megjegyzed, hogy mikor rakta ki vagy ha esetleg hiányzik.


Tehát feltételezem azt, hogy kutatsz a lányod holmijában. Vagy netán tévedek?

Mert ha eldugja, azt bizony meg is kell találni valahogy, és nem hiszem, hogy csak úgy kirakja az asztalra...

2014. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!