Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lányom még nem menstru...

16 éves lányom még nem menstruál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, aki még nem menstruál.Mellette cukorbeteg is, az orvos szerint ez is közrejátszhat.A hormonjai rendben vannak, viszont a női szervei fejletlenek korához képest.)Körülbelül, mint egy 11-12 éves kislányé-mellesleg akkor derült ki a betegsége).Az orvos szerint nem kell emiatt izgulnom.De én mégis félek, mert mi lesz ha nem indul be nála a folyamat?Az orvos meg nem igazán tesz semmit sem.
2014. jan. 3. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg akkor nem másik orvost keresel a lányodnak, hanem ITT vársz gyógymódot?
2014. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

menjetek el más orvoshoz

de nyugi nem lesz baj

2014. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk okosabbak mint az orvosok.

Csak azt tudom mondani, hogy a leleteivel kérdezz meg más orvosokat is.

2014. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ha ennyire aggódsz, akkor endokrinológia szakrendelés (pl Szegeden a klinikákon), de oda háziorvosi beutaló kell.

Sok sikert.

2014. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek csak annyit mondd(még családunk barátja is, aki nem mellesleg orvos), hogy még várjak.Biztosan későn érő típus, majd beindul magától!!!
2014. jan. 3. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:

hallgass az orvosra, tudja mit mond, és mit csinál

az hogy a szervei fejletlenek, azt úgy érted hogy kicsi a melle, a feneke, és a puncija is kislányos? ettől nem kell félned, lehet hogy ő ilyen tipus, lehet hogy nem lesz nagy melle, feneke, nem kell ilyen miatt aggódnod

lehet hogy csak későn érő fajta, és még csak most kezd el kamaszodni

2014. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem 15 évesen jött meg először, mert későn érő típus voltam. De lehet betegség is a háttérben!
2014. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menjetek másik orvoshoz!
2014. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj szerintem, én is 16 éves vagyok, de csak 13_nak nézek ki (arcom, melleim) és én is aggodtam, hogy még nem jött meg, erre tessék, egy hete megjött :)
2014. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te anno mikor kezdtél el menstruálni? Minden nőgyógyász ezzel a kérdéssel kezdi. Ha az anyai későn kezdte akkor a lánya ugyanazt a géneket örökölte tehát Ő is későn fog.

Valóban nem árt elmenni másik orvoshoz. De ha hormonálisan kivizsgálták akkor a másik orvos sem fog mást mondani.

Cukorbeteg? Súly problémája van? Mert ha túlsúlyos akkor az is késleltetheti.

Inzulinos vagy csak gyógyszeres?

2014. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!