Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lányom még nem menstru...

16 éves lányom még nem menstruál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, aki még nem menstruál.Mellette cukorbeteg is, az orvos szerint ez is közrejátszhat.A hormonjai rendben vannak, viszont a női szervei fejletlenek korához képest.)Körülbelül, mint egy 11-12 éves kislányé-mellesleg akkor derült ki a betegsége).Az orvos szerint nem kell emiatt izgulnom.De én mégis félek, mert mi lesz ha nem indul be nála a folyamat?Az orvos meg nem igazán tesz semmit sem.
2014. jan. 3. 12:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az tényleg aggasztó, én anno 11 éves koromtól menstruáltam rendszeresen, egyszer se maradt ki. De szerintem nem lesz semmi baj, még 17 éves korban is megjöhet, az még belefér. Legalább nem kell neki annyit szenvedni. Régen sok lánynak csak ilyen korban jött meg, csak manapság sok más tényező közbejátszik abban, hogy sokan már nagyon hamar- akár 10 éves kortól- menstruálnak.
2014. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!