Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez nem beteges...

Szerintetek ez nem beteges kissé? Az anyuka hagyja hogy a kisfia csókolgassa.

Figyelt kérdés

A kisfiú négy éves múlt és a tévében látott csókjelenet miatt jött rá ez a mánia.

Szinte szó szerint bekapja az anyuka csücsörítő ajkait.


2014. aug. 31. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez durva!

Az én fiam is 4,5 éves, ő is látta már, ahogy az apjával csókolózunk, számra puszit ad stb.

Ő is próbálkozott szájon csókolni, mérges is volt, hogy nem engedtem, de szépen elmagyaráztam neki, hogy azt csak apa csinálhatja, se a tesóm, se a nagyszülők, se ő.

Néhány alkalom után megértette.

Nekem is extra bújós kisfiam van, sokszor fogja a kezem evés közben stb., de az ilyen mértékű testiség már nem egészséges, szerintem.

2014. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is adok a fiam szájára puszit. Na de ez már durva. Anyuka agyával van valami.
2014. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Se az anyja, se az apja nem normális, de mit foglalkozol vele?
2014. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!