Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Hétvégére elmentem páromékkal a közeli országba a nagyszüleihez.

Anyuék kiakadtak, hogy hogy képzelem ezt, meg hogy nem engednek el, és nem jelentettem be megfelelően, hogy én menni fogok, holott szóltam.

Anyám azóta nem szólt hozzám.

Indulás előtt el akartam köszönni anyától, de nem reagált a köszönésemre, rám se nézett, a kapuban vártam még hátha mégis elköszön de csak beszólogatott, ekkor már sírtam és a párom is ott volt. újra beszólt és berohantam zokogva a kocsiba és indultunk. nagyon rosszul esett hogy nem köszönt el és végig nézte ahogy zokogok a párom mellett..

Dolgozom is, 21 éves vagyok, mégis azt hiszik engedélyt kellett volna kérnem, és nem tudom milyen bejelentésre számítottak hogy én menni fogok, hiszen tudtak róla.

Azóta nem nagyon beszéltünk anyával, nagyot csalódtam benne.


Abban a hitben vannak apámmal, hogy engedélyt kellett volna kérnem, meg nem is tudom milyen bejelentésre vártak, egyszerűen jeleztem hogy menni fogok.


Szerintem 21 évesen, ráadásul ha dolgozom is, és valamit adok is haza abból, nem kellene ennyire korlátozniuk hogy engedélyt kérjek.


2014. júl. 28. 10:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én tuti nem mennék haza és nem reagálnék ha keresnének, ha ők így,...
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!