Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről? Nem...

Mit gondoltok erről? Nem éreznéd úgy, hogy szégyelli, amit csinálsz?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi,hogy egy kis hotelben kezdtem el dolgozni,mint reggeliztető és én viszem az egész konyhát.

Anyum a nagyszülőknek azt mondta,hogy részlegvezető vagyok és sokat keresek. Ebből persze semmi nem igaz,mert a munkaköröm megnevezése reggeliztető és nem főnök. A fizetés pedig 100-120 ezer Ft között van,attól függően mennyit.

Most nem értem,hogy miért nem lehetett elmondani őszintén a nagyszülőknek,hogy mit csinálok és mennyiért? Ez most miért ciki neki? Szégyelli,hogy ezt csinálom?

Ahelyett,hogy örülne,hogy végre dolgozom,mert így is nagyon nehezen találtam munkát és szükségem van a pénzre.


Mi a véleményetek?


A párom véleménye,hogy ez nagyon gáz,amit csinál anyum és hogy ez képmutatás a részéről és ezzel mondjuk én is egyet értek,meg rosszul is esik és nem értem miért kell ezt csinálni,semmi értelme.


2014. ápr. 3. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
én örülnék ha ilyen állásom lenne.. csak fel akar vágni valamivel sztem
2014. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Jòl làtod, szégyenli hogy "csak " egy reggeliztetõt nevelt a gyerekébõl. Õ tudja miért mondta ezt, régebb òta ismeri a szüleit, mint te.
2014. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedves kettes azt elfelejtettem leírni,hogy az apai szülőknek nem mondott igazat.

Felsőfokú végzettségem van és lehet ezért érzi,hogy ciki,amit csinálok,de eleve olyat tanultam,ami nem fizet jól,mert csak ez érdekelt igazán. DE amúgy inkább örülnie kellene,hogy elvállaltam ezt az állást,mert nagyon nem könnyű,de kitartó vagyok,mert kell a pénz. Ráadásul pályakezdő vagyok és valahol el kell kezdeni,kell a tapasztalat.

2014. ápr. 3. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Lehet hogy nem tudja mi az a reggeliztető, a régi embereknek ez a szó nem sokat mond.

te viszed a konyhát, tehát ebből értheti azt hogy annak a részlegnek te vagy a vezetője.

Nem ismerem anyud, de nem biztos hogy rosszindulatból vagy szégyenből mondta amit mondott.

2014. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... De szerintem meg akar felelni a nagyszülőknek,de minek? Amikor semmi köze hozzájuk,mert már elváltak a szüleim. Amúgy felhívott telefonon és csak közölte,hogy ezt mondta a nagyszülőknek,meg sem beszélte velem. Amúgy meg családom belül nem értem miért kell hazudni és azt sem értem miért tartja cikinek,hogy ezt csinálom. Szerintem meg tök jó,mert végre már nem fogok függni a szüleimtől. Csak azt nem értem,hogy azt nem érezte cikinek,mikor 10 évig otthon volt velünk és csak apum dolgozott és eltartotta?
2014. ápr. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!