Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 évesen szexkapcsolat,...

18 évesen szexkapcsolat, szülők, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

3 hónapja lett vége egy komoly kapcsolatomnak, és egyszerűen senkit sem találok, akitől komolyat akarnék.

Elég gáz folyton azt mondani, hogy "randizok egy újabb pasival, majd jövök". Aztán meg beadnom valami kamu randizós sztorit, mert csak szexelni járunk össze...


Mondjam meg, hogy szexkapcsolatom van?..


2014. febr. 1. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem vaskalaposak a szüleid szerintem mond meg.
2014. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
azt nem értem, hogy 18 évesen a szüleidnek mi köze azzal, hogy épp kivel mész el találkozni?
2014. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Ne mondd meg. Hacsak nem akarsz egy jó hosszú litániát arról, hogy a szex csak akkor jó és csodálatos, ha szerelemből fakad, extrém esetben hogy ilyet csak egy prosti csinál.

Intézzétek úgy a szexet, hogy ne kelljen beszámolnod róla.

2014. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek bejelenteni, hogy randira mész? Mond, hogy találkozol X-el, egy barátoddal/ismerősöddel, és majd ekkor meg ekkor jössz. Ennyi elég infó szerintem egy 18 évestől. Elég annyi, ha tudják kivel és hol vagy, mikorra várjanak vissza a miértet nem fontos részletezni.
2014. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell erről szólni? Megyek Marikához (legjobb barátnő, vagy egyéb haver, barátnő neve behelyettesítendő), majd jövök. Gondolom 18 éves korodban úgysem fogják már Marikától, vagy a szüleitől kérdezgetni, hogy tényleg náluk/vele vagy-e. Nőj fel, ha már a lábad szét tudod tenni.
2014. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az gyerekes, ha megmondom, hogy kivel hova megyek és utálok hazudni?

Barátaim nincsenek, így azt meg főleg nem tudom mondani, hogy Marikával találkozok.

2014. febr. 1. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Pontosan ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te, én is 18 éves vagyok.

Szerintem az én szüleim tudják, vagy legalábbis sejtik. Én minden alkalommal azt mondom nekik, hogy egy barátnőmhöz megyek (mindig ugyanazon a napon este/éjjel). Az utóbbi időben már nem is kérdezik hova megyek, szerintem csak nem akarják hogy hazudjak, és én sem akarom.

A szüleim egyáltalán nem konzervatívak, nem szidnának le, maximum egy kis humoros (vagyis szerintük humoros...) ugratást kapnék, de egyszerűen... rossz lenne bevallani nekik, hogy én is ugyanolyan "ösztönlény", vagyok mint a többi ember. A szülők szeretik azt gondolni, hogy az ő gyerekük különb, és sajnálnám, ha nyilvánvalóvá válna, hogy nem...

2014. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyerekes. Én ha találkozok valakivel, főleg, ha nem ismerem jól a pasit, mindig a tudtára hozom valakinek, hogy hova megyek, kivel vagyok, pedig már rég elmúltam 18. Nem biztos, hogy a szüleimnek, de valaki tudjon róla. Ha valami gáz van, és kiderül, hogy valami baltás gyilkossal hozott össze a sors, legalább tudják, hogy hol érdemes keresni….

Én már csak ilyen paranoid vagyok…

2014. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is kapnék "poénos" megjegyzéseket, de nem is egyet. Nekem az lenne fura, hogy tudják, hogy megyek szexelni.. :S
2014. febr. 1. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:
A srácnak van neve. Mondjuk Józsi. És akkor mikor mész el megmondod, hogy helló, megyek Józsival találkozom, majd jövök holnap ebédre. Ennyi. Nem kell részletezni hogy milyen pózban meg mit csináltok.
2014. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!