Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 évesen szexkapcsolat,...

18 évesen szexkapcsolat, szülők, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

3 hónapja lett vége egy komoly kapcsolatomnak, és egyszerűen senkit sem találok, akitől komolyat akarnék.

Elég gáz folyton azt mondani, hogy "randizok egy újabb pasival, majd jövök". Aztán meg beadnom valami kamu randizós sztorit, mert csak szexelni járunk össze...


Mondjam meg, hogy szexkapcsolatom van?..


2014. febr. 1. 15:27
1 2
 11/11 anonim válasza:

"Szerintem nem gyerekes. Én ha találkozok valakivel, főleg, ha nem ismerem jól a pasit, mindig a tudtára hozom valakinek, hogy hova megyek, kivel vagyok, pedig már rég elmúltam 18. Nem biztos, hogy a szüleimnek, de valaki tudjon róla. Ha valami gáz van, és kiderül, hogy valami baltás gyilkossal hozott össze a sors, legalább tudják, hogy hol érdemes keresni….

Én már csak ilyen paranoid vagyok…"


Ugyanezt csinálom én is. Mondjuk mindig nyilvános helyen randizom. - Na nem mintha sűrűn randiznék, mert általában az ismerőseim közül kerül ki az illető. De volt már rá példa, hogy csak este volt jó, és kocsival jött, aztán elmentünk beszélgetni. De szerencsére tényleg ez történt, mindenesetre volt olyan ember, akit tájékoztattam, hogy ha csörgök akkor gáz van.

2014. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!