Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a gyereketek vizsgázik, akkor Ti várjátok hogy Ő hívjon fel benneteket elújságolni hogy sikerült vagy Ti is néha felhívjátok Őt? Erre van valami "szabály"?

Pl. vizsgáztam pár napja és apum felhívott, hogy miért nem hívtam fel, hogy sikerült. Eddig általában felhívtam a vizsgáim miatt, de Ő is felhívhat és érdeklődhet hogy sikerült, nem?

Legalább akkor látom rajta, hogy érdekli és ez jól esik, amúgy is ritkán látom és beszélek vele.

Amúgy már elváltak a szüleim.


2014. márc. 13. 12:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval igazából a szememre vetette, hogy miért nem hívtam föl, erre én azt mondta, hogy Ő is megkérdezheti és felhívhat, mert mondtam neki, hogy anyu felhívott és érdeklődött.
2014. márc. 13. 13:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk én telefonáltam a szüleimnek, mikor megtudtam az eredményeket. Nem gondolkodtam ilyenen soha, hogy kinek kéne.

De ha logikusan belegondolok, akkor miért hívogassanak Ők, mikor így a távolból nem tudhatják, hogy mikor végzek a vizsgával, vagy hogy mikor lesz eredmény.

2014. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is neked kellett volna felhivni az apadat, mivel o nem tudja, hogy mikor vegzel.
2014. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt tudta, hogy melyik nap vizsgázom és nyilvan este már végeztem vele. Csak jól esne ha néha Ő is érdeklődne, mert az ha én felhívom azzal nem tudom, hogy egyáltalán érdekli-e. Kicsit úgy érzem rajta, hogy neki ez elvárt, hogy én hívjam, mivel az apám. De anyummal ez mondjuk máshogy van, Ő mondta is, hogy majd hív hogy sikerült.

2014. márc. 13. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Azt tudta, hogy melyik nap vizsgázom és nyilvan este már végeztem vele."


Miért olyan egyértelmű ez?

Ha a saját sok-sok-sok éves vizsgázási tapasztalataimat nézem, akkor nem egyszer fordult elő, hogy még este is vizsgára vártunk.

Sose vártam, hogy a szüleim keressenek vizsga után. Megtudták este, amikor 1) hazaértem, vagy 2) felhívtam őket.

2014. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

nálunk is é szoktam hívni őket, ahogy kilépek a teremből, vagyis előbb a páromat, aztán őket..

viszont ha ne hívnám valamiért akkor este felhívnának, hogy hogy hogy nem telefonáltam, de nem lennéne szemrehányóak

2014. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!