Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban a szüleim mindig éreztették velem, hogy amijük van az csakis az övék, és szerezzek meg én is mindent magamnak. Még középsulis voltam, amikor kitalálták, hogy vegyem meg magamnak az ételt, mert nem az ő feladatuk "még egy háztartást" fenntartani. Utána elküldtek dolgozni, hogy menjek máshova lakni, pedig így amit megdolgoztam, az mind elment albérletre, hiába tettem félre, az csekélyke összeg volt ahhoz hogy lakást vegyek magamnak.

Szerintem ha valaki gyereket vállal, azzal vállalja azt is hogy megosztja mindenét a kicsivel, és támogatja amiben csak tudja. Vagy én élek tündérmesében?


2014. jan. 20. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Tudom ez számodra nem vigasz, de nekik csak a nevük szülő. Kívánom,hogy legyen erőd, kitartásod ahhoz, egyedül saját magad megalapozzad az életedet.
2014. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te látod jól. Egy gyerek sem kéri, hogy megszüljék, akkor pedig neveljék fel normálisan, és lássák is el!

Viszont sajnos a magyarok egyre inkább ilyenek. Az én anyám is legszívesebben már kilakoltatott volna innen engem, pedig jó tanuló voltam mindig, és a magaviseletem is az volt... Mindegy. Szánalmas, rengetegen gondolkodnak így, mintha egy gyerek csak egy "eszköz" lenne valamire, amit minél előbb el kell dobni..

2014. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzalmas! Az ilyeneknek minek kellett gyerek egyáltalán?

Ne is foglalkozz velük, nem érdemlik meg.

2014. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!