Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha apu minden...

Mit csináljak, ha apu minden este kiabál velem amiért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Egy éve kb egyszerűen nem tudok aludni, csak ha tényleg hullafáradt vagyok. Tehát úgy néz ki a dolog, hogy minden éjjel 3-4-ig fent vagyok, 6-7 között felébredek de még forgolódok meg pihenek azért 9-ig, akkor már kidob az ágy. Vannak olyan éjjelek mikor le se fekszem, bár ilyenek ritkán. Úgy havi 1-szer van hogy napközben lefekszem és akkor tudok tényleg jól és mélyen aludni egy 2-3 órát, ez főleg akkor van, ha barátomnál vagyok, és odafekszik mellém és simogat, stb.

Na a probléma: apukám minden éjjel mikor megy aludni, olyan éjfél körül, beront a szobámba, hogy miért nem alszok még, ez nem normális dolog. Nem érti meg, hogy egyszerűen nem tudok, meg annyira nem is igénylem, teljesen jól elműködök így is. Elmondom neki szépen, megsértődik, lefekszik aludni, másnap ugyanez a műsor. Mit mondjak már neki, hogy ne cseszegessen?

18/L


2014. júl. 13. 17:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
óh bazz.. 19 :D mondjuk ennél a kérdésnél annyira nem számít a korom, max annyit hogy már nem vagyok kisgyerek.
2014. júl. 14. 11:15
 22/23 Aspartia ***** válasza:
dejó, én akarok ilyet, egy csomó mindenre lenne időm...
2014. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na döntsd el gyorsan hány évesnek kamuzod magad.
2014. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!