Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyám és nem érti,...

Utálom az anyám és nem érti, hogy miért?!

Figyelt kérdés

Elhanyagolt, ha olyanja volt akkor vert, hagyta, hogy az élettársa fogdosson, meglessen fürdés közben, szolgának használt...

És halálosan meg van sértődve, hogy milyen ritkán látogatok el hozzájuk, milyen hálátlan egy dög vagyok, hogy nem adok nekik pénzt. Kedvence, hogy miért nincsen barátom még 20 évesen, mert ekkor ő már férjezett és terhes volt stb.

És nem érti, hogy miért nem keresem a társaságát, mert ő mindent megadott nekem az alatt a 14 év alatt, míg vele éltem. Néha megragadnám a hajánál fogva és beleüvölteném az arcába, hogy talán törődhetett volna velem és nem hagyta volna, hogy az élettársa...

Tényleg meg van róla győződve, hogy jó anya volt, mindenkinek elmeséli, hogy a családban nekem lesz az első diplomám, mert erre nevelt, támogatott stb

Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele, undorító amikor eljátssza a hattyúk halálát egy rakás önsajnálattal. És csak azt hallja meg, amit meg akar, egyébként süket. Teljesen máshogy állítja be a dolgokat. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele.

Tényleg szembesítsem vele, hogy miért vagyok "hálátlan" vagy hagyjam a fenébe és bírjam ki az évi 5-6 találkozást csöndben, mint eddig?


2014. júl. 9. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hátha kicsit magába néz...
2014. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
20 évesen egyszer sem kell vele találkoznod, ha nem akarsz.
2014. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Miért nem költözöl el otthonról?
2014. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"...az alatt a 14 év alatt, míg vele éltem. "


"... és bírjam ki az évi 5-6 találkozást csöndben, mint eddig?"


Már elköltözött.

2014. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1.Mondd meg neki!

2.Élettársat jelentsd fel molesztálásért, épp ideje!

3.Nagy ívben kerüld el!

2014. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Phúúúú ezek alapján tényleg elviselhetetlen az anyád. Én azt javaslom hogy mond el neki, azt hogy ha kicsit magába nézne belátná, hogy nem minden úgy van , ahogy ő gondolja. De végül is ezt neked kell eldöntened mi csak segíteni tudunk, meghozni a döntést. Ha tényleg ki nem állhatod akkor sztm mond el neki miért nem keresed a társaságát, és ,hogy ha változtatna ezen akkor gyakrabban látogatnád. A kapcsoltatod ne szakítsd meg vele bár ezt is csak te tudhatod. Kitartás ... Amúgy az élettársa megerőszakolt ?? vagy csak tapogatott, már az utóbbi is elképzelhetetlen, de ha igen akkor hogy hagyhatta ezt az anyád? És miért hagyta ??? ://
2014. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért kéne odamenni hozzá?
2014. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne találkozz vele többet. Telefont ne vedd fel neki, leveleire ne válaszolj. Én személyesen sem mondanék meg neki semmit, túl szelektív a hallása. Ha nagyon a tudtára akarnám adni csak egy levélben közölném a régi fájdalmakat. Sok sikert! Az ember sajnos nem választhat családot magának.
2014. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én elkerülném! néha néha meglàtogatnám csak mert az anyám. és ennyi!

ja meg beolvasnék neki hogy gondolkodjon, normális szülő máshogy csinálta volna...

2014. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj at hozza es elejetol a vegeig m7ndent mondj el vele de higattan es nem kiabalva!
2014. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!