Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban utálom az anyám....

Egyre jobban utálom az anyám. Más is van így vele, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok és egyre jobban utálom az anyámat! Mindent megtesz érte, hogy utáljam, legalábbis én ezt érzem. Folyton kötekedik velem, és kiabál. Tudom, hogy apámat is megcsalja. Önző módon kihasználja az egész családot. Aput, és tesómat. Ez engem zavar! Egy hónapba egyszer biztos elmegy valamerre, állítólag a barátnőivel. De már mikor elmegy, én egyből a rosszra gondolok, és nem arra, hogy a barátnőivel van.:/ Nagyon szerettem, még nem tudtam miket csinál. Kis koromba láttam, hogy megcsalja apát a főnökével. Azóta körülbelül 2 pasival láttam. Zavar...Mindig is bíztam benne, és mindent elmondtam neki. Nem tudom, de szerintem 3 éve nem olyan a kapcsolatunk, mint régen volt. Nem hiányzik ez az érzés, hogy szeressem. Mert nem fogom. Nem merek vele beszélni sem, mert tudom úgy sem hallgatna végig. Apámnak mondtam már nem is egyszer, hogy váljanak el. Segítsetek kérlek..nagyon rossz..mit csináljak? kinek mondjam el? nem tarthatom magamba..néha a sírás kerülget az iskolába is..segítsetek!!:/ kérlek benneteket:(!
2013. jan. 26. 13:17
 1/9 anonim válasza:
4%

Keserítsd meg anyád életét minden erőddel!

Egy szemét prosti...

2013. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


14 vagy, ez hozzáad a dologhoz. Az, hogy anyukád havonta egyszer elmegy a barátnőivel, az szerintem rendben van.


Az már nem ok, hogy megcsalja apádat, de azért kérdezz rá apádnál, hogy hogy is van ez?


Az is lehet, hogy nyitott házasságban élnek és néha apád is félrelép, de ettől még a házasságuk boldog.


Megjegyzem, én soha nem mentem volna bele ilyen házasságba, de a szomszédunk, meg a szomszédasszonyunk így élnek, és már vagy 50 éve együtt boldogan. Amikor kicsi voltam a szomszéd ember a kerítésnél megpróbálta még anyámnak is csapni a szelet, de az elküldte a fenébe :)))


Szóval lehet, hogy nincs baj, csak téged nem avatnak be mindenbe. És ne is haragudj, de valahogy olyan érzésem van, hogy te anyáskodsz anyád felett. Mi lesz ha te hetente akarsz elmenni a barátnőiddel, és anyád nem enged?


Esetleg akárkivel meglát téged azt feltételezi, hogy a pasid?


Beszéld meg velük, elég nagy vagy már, talán beavatnak. És tini is vagy, a lelki kapcsolat 20 éves korod környékén fog helyreállni ha addig ki nem nyírjátok egymást.

2013. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Én kíváncsiságból egyszer kétszer követném. A másik, hogyha apádat nem furdalja, hogy mit csinál a kedves neje, meg nem reagál arra, amire más normális ember reagálna, akkor lehet már rég érdekházasság az övék. Talán a pénz miatt, talán más miatt. Lehet apád fél, hogy egyedül nem lenne önálló, nem tudná magát ellátni. Ezt csak te tudhatod. ÉS hogy anyáddal mit csinálj? Nem tudom, légy közömbös vele, ne vedd fel amit mond neked. Valószínűleg azért ilyen, mert már elege van belőletek. Megunta a családi életet.
2013. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Apukád is megéri a pénzét, nyilván tud róla, hogy anyukád ilyen, mégsem hagyja ott. Te nem dönthetsz helyette.

Az is lehet,hogy apud és szokott ilyet csinálni, csak arról nem tudsz.

Nem igazán tudok tanácsot adni, az én családomban sosem volt ilyen, de ha lett volna, biztos én is ugyanolyan zabos lettem volna, mint te.

2013. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért álljunk meg egy kicsit...

Láttad két pasival. De milyen szituációban? Honnan veszed, hogy megcsalja az apukádat?

Miben nyilvánul meg az önzősége? Hogyan használja ki a családot?

Biztos, hogy mindent jól értelmezel, amit látsz és nem csak elfogult vagy (negatívan?)


Olyat meg ne mondjunk senkire ismeretlenül, hogy valószínűleg elege van a családi életből. Nem ismered a körülményeket pontosan, szóval ne mondj már butaságokat!

2013. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia, szerintem a legjobb döntés az ha anyukádnak mondod el amit gonsolsz! Lehet, hogy mérges lesz, de legalább rájön, hogy már te is tudsz a dologról és ezzel megfélemlitheted!

Ha meg nem hajlandó bevallani apukádnak akkor meg mondd el te vagy szólj a tesódnak !

2013. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia, nekem is az az érzésem, hogy lehet, hogy ez a megcsalás csak a Te képzeletedben létezik...vagy konkrétan láttad anyukádat OLYAN szituációban? Tuti biztos vagy benne, hogy csalja???

Az hogy elmegy a bnőivel tök okés sztem...


Az pedig, hogy nem hiányzik neked az érzés, hogy szeressed, nem igaz, hisz ezért vagy a sírás határán, ezért írtad ki a kérdést is...

Ha 3 éve jó volt a kapcsolat köztetek, akkor az nem múlik el nyomtalanul...lehet rosszul látod a dolgokat, nyílj ki, és próbálj velük mégis beszélni, mondd el miket érzel, még ha össze is vesztek...majd kibékültök..ez a gyilkos csend "megöl"...

2013. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
elmagyarázom pontokban, hogy mit kell tenned: 1.SZÉGYELLJÉTEK EL MAGATOKAT!! fŐLEG AZ ELSŐ, BELEÉRTVE TÉGED IS KÉRDEZŐ!! AZ ANYUKÁTOK! NEM SZABAD ILYENEKET ÍRNI!! BÁRMENNYIRE IS IDEGESÍTŐ AZ ANYUKÁD ÉS TISZTELNI KELL! TI HA ÖSSZEHÁZASODNÁTOK EZ LENNE A NEVETEK: GONOSZ KIS RONDA MANÓK!! HÁT ILYET! NE IS HARAGUDJATOK, A SAJÁT ANYÁNKRÓL!! aki szerint igazam van az majd írjon!
2013. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia! Szerintem mindenképpen ülj le a szüleiddel beszélgetni és tisztázzátok ezt a dolgot, mond el hogy mi bánt, mi zavar. Én nyilván nem tudom pontosan milyen kapcsolatban vagy anyukáddal, mostanában mennyit beszéltek valójában, de mégis az anyád. Lehet, hogy csak beképzeled ezt a kétpasis dolgot, hisz nem mindegy hogy milyen körülmények között, hol látod őket és , hogy mit csinálnak. Azt hogy kavart a főnökével azt rád hagyom. Mindenképpen beszéljetek. Lehet hogy kellemetlen lesz, de ez a megoldás. Bár nem tudom milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel egész pontosan. Ebből csak félreértés lehet és csak félreértések követhetik egymást. Szükséged van egy anyára, főleg ebben a korban. Hidd el, ha nem tisztázzátok csak rosszabb lesz. Én már átéltem ehhez hasonlót és majdnem rossz vége lett(, de végül tisztáztuk és beszéltem anyukámmal).

Remélem segítettem.

2013. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!