Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyám? Utálom.

Miért csinálja ezt anyám? Utálom.

Figyelt kérdés
Mindenért veszekedik, kiabál, káromkodik. Ha rászólok, akkor meg az a baja, hogy "ne pofázz bele, mert én tartalak el". Jó. Oké. De van egy kisöcsém. Épp olyan agresszív, mint az anyám. Pedig csak 6 éves. Apa az tök nyugodt, mint én. Ma is gépezek egy keveset, mert hobbim a photoshop, zene mixelés, webdesign és végül a PHP. Tesóm jön piszkálni, hogy engedjem gépezni. Mondom nem, mert dolgom van. Erre árulkodik anyának, az meg ordibálva jön be a szobámba, hogy mi az isten f@szának nem engedem gépezni? Más szórakozása nincs ebben a házban. Már elnézést a pocsék szavakért, de anyám mondta. Azt is a fejemhez vágta, hogy nem viszem a tesómat sehova. Miért is? Mert mondjuk állandóan követelőzik és akárhogyis próbálom megmagyarázni neki, hogy nem, mert drága, vagy nincs pénzem, akkor ott hisztizik az utcán. Ezért vigyem? Mindenért én vagyok a hibás. Nem vagyok egyáltalán féltékeny a tesómra, csak utálom a hozzáállását. Olyan hülye, mint anya. Nevelje fel akkor. Hisztis kölyök fiú létére. Nem fogom vinni sehova se, majd, ha megtanította anyám viselkedni. Ezen kívül anyám állandóan káromkodik. Már az agyamra megy, hogy a tesóm előtt is és neki is szokott oda nem illő szavakat mondani. Már utálom. Bocs az esetleges helyesírási hibákat. Erdélyben élek. 17/F.

2012. jún. 4. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

Azért te sem beszélsz éppenséggel valami szépen! De lehet, hogy csak azért mert mérges vagy anyukádra.

Megértem, hogy zavar, hogy káromkodik, én ki nem állhatom az olyan embereket, akik ilyen ordenáré módon beszélnek. Türtőztethetné anyukád magát az öcséd és előtted.

Próbálj beszélni apukáddal, hogy szóljon anyudnak, hogy meglehet értelmes emberek módjára is beszélni a dolgokat, nem pedig ugatva, mint a veszett kutyák.

Ez a nem viszed az öcsédet sehová dolgot sem értem, durván mondva, nem te vállaltad! Az persze oké, hogy besegítesz neki, ha dolga van vagy éppen dolgozik.

"ne pofázz bele, mert én tartalak el"--y erre meg csak annyit, hogy ne te kérted, hogy szüljön meg! Ha már vállalt az a kötelessége, hogy gondodat viselje.

2012. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!