Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utálom az anyám?

Mit tegyek ha utálom az anyám?

Figyelt kérdés

ez nem egy tini lázadás vagy ilyesmi

ketten léünk 1 lakásba

dohányzik a lakásba és büdös a lehellete anyira hogy nem tudok mellete ülni de 1x mondtam neki hogy le kéne tennie (szépen)de rámförmedt hogy mit szólok bele hogy ő mit csinál...

csámcsog annyira hogy a szobámból hallom nyitott ajtóval.ha szólok azt mondja csak így tud enni de ha becsukom az ajtóm akkor azzal jön hogy nem igaz hogy nem tudom tolerálni ahogy eszik(de ezzel tolerálom nem?nem hajtogatom 100x vagy ijenek)

a számítógépnél ha ő úgy gondol 1et hogy gépezni akar és én épp gépezek van kb 1 percem eltünni onnan de ha én jönnék akkor még vagy fél órán át ott ül...(napi max 2 órát gépezek ő vagy 6ot)

tegnap megkértem hogy hozzon ásványvizet (kocsival) de azt mondta nem megy már a héten boltba és végignézte ahogy hazacipelek 2 zsugor vizet

de mikor neki elfogyott a cigije nekem kellet elmenni érte gyalog mert hogy ő mijen fáradt és mikor megkérdeztem hogy ez hogy van azt mondta hogy egy 16 éves életerős lánynak lesnije kéne az anja minden 1es kívánságát...

szerintetek csak én vagyok ijen vagy tényleg jogosan háborodok fel(persze neki nem monom most már ott tartunk hogy szinte nem is beszélünk)?

mit tehetnék?


2010. szept. 4. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Hát... mégiscsak az édesanyád. Nem szabadna így beszélned róla. Lehet, hogy vannak hibái, de mindenkinek vannak. Felnevelt téged, nem dobott el magától. Szerintem is tolerálj többet. Persze, azért mondd el a véleményedet, de ne bántón.
2010. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd megbánja ha befejezted a sulit találsz melót és úgy otthagyod, mint a szart!

Mert sajna, nálunk is a szép szó nem használt. Én nem élek a szüleimmel, mert amit én montam az szar volt, csak az a jó ami nekik jó...

5000 oldalas könyvet írhatnék, hogy mi volt jogtalan és milyen izék voltak néha. Monjuk az enyéimet nem hathatta meg nagyon, hogy elhúztam, de már fel sem jönnek MSN-re, de már ide se, le se szarnak.

(160 km-re költöztem a páromhoz már töb, mint egy éve).

22/L

2010. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
enyém detó ien 15éves fiú vagyok csak az enyém ráadásul iszik is:S
2010. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Anyád szidása helyett, mondjuk lefoglalhatnád magad egy helyesírási szótárral.
2010. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%

Az enyém is ilyen és iszik is :(

Elég szar amikor azértm nem tok elmenni másnap a suliba mert el kellett menekülnöm itthonról :(

2010. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

De ez egy tinilázadás. Majd ha dolgozol, el lehet húzni. Akkor tiszta fejjel tudsz mérlegelni. Ha anyává válsz, akkor pedig újra átértékelődik minden. Eszedbe jut, hogy ő is így gondoskodhatott rólad egykor, neki is te jelentettél mindent. Ér majd egy csomó dolog, számos döntést hozol, és már nem ítélkezel mások felett, mert nem lesz minden fehér és fekete többé, hanem sokkal bonyolultabb. Belegondolsz, hogy ő mit élt át, hogy ilyenné vált.

Nem akarom elbagatelizálni a problémádat, de kívülről elég piszlicsárénak tűnik. (Mint az én életem volt.)Képzeld el, hogy reggelre meghal, és játssz el a gondolattal, hogy mit tennél, milyen lenne!

Lehet, hogy durván hangzik, de segít helyretenni pár dolgot.

23/L (anya)

2010. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Cigivel kiszolgálnak?
2010. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
elég furi anyukád van hogy így viselkedik veled,sztem kicsit kihasznál,oké h ő nevelt fel de a tiszteletet adja meg ő is,és ne legyen veled ilyen.lakásban nem kellene dohányozni ezzel rád is rossz hatással van,neked károsabb,enyém is dohányzik a lakásban,de hálistennek nem élek vele,sok mindenért elítélem és nem is érdekel nagyon hogy mit csinál!szarul nevelt fel mármint szegényesen amit magának köszönhet,de én nem vok olyan mint ő,sőt!tanulj dolgozz és élj önálló életet.sok szerencsét,én is elhúztam.
2010. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 brigiike válasza:
100%
Az enyém is ilyen csak ő nem számítógépezik, de az öcsémnek kinyalja a seggét nem érdekli ha ő kötekszik neki van igaza, és engem eltiltanak az emberektől szörnyű érzés ahogy nézem a barátaim képeit face-en és hogy ők milyen jól szórakoznak. Anyámm állandóan azt vágja a fejemhez hogy én vagyok élete hibája és kor megszülnie, apám állandóan azt mondogatja hogy nehogy legyen pasim mert akkor végem amiközben soha nem volt egy fiúm sem mert soha sem akartam volna úgy járni vkivel hogy én a várostól kilométerekre lakok :'((
2013. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!