Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon a szüleim valaha még...

Vajon a szüleim valaha még elfogják fogadni a barátomat? Egyáltalán megéri elmondani, hogy újra együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatomnak vége lett pár hónappal ezelőtt, és nagyon csúnya szakítás volt, nyomos indokkal/indokokkal. A nehéz időkben anyuékra támaszkodtam, nekik sírtam, Ő rajtuk vezettem le a feszültséget, a dühömet és tényleg nagyon kiborító voltam.

Ők egy életre kiábrándultak a barátomból a tette(i) miatt, és azért a fájdalomért amit nekem okozott. Azt mondták az ajtó küszöbét sem lépheti át, de még a városba sem jöhet. Pedig azelőtt, úgy szerette őt az apám mint az édesfiát.

Most viszont újra összejöttünk 1 hónapja, megbocsátottam a hibáit és látom rajta a változást. Ő szerinte el kéne mondanom a szüleimnek, hogy ne hazudozzak tovább, és, hogy újra minden régi legyen( " az idő mindent megold" címmel- de itt 100 év is kevés lenne).

Tudom, ha elmondom, hogy visszafogadtam (bár szerintem egy kicsit sejtik, hogy találkozgatok vele) akkor abból botrány lesz, és hetekig hallgathatom mekkora idióta vagyok az egész családtól. Én ezt nem akarom,de nem tudom mit tegyek.

Nem szeretném rájuk kényszeríteni semmit, ha nem akarják itt látni a házukban megértem, de tanácstalan vagyok.

19/L a barátom 22



2014. jún. 25. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy valaha megszeretik, lehet hogy belenyugszanak de szeretni már nem. A kapcsolat nem biztos hogy sokáig fog tartani, legalább is nem úgy néz ki.
2014. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mond el, úgyis kiderűl
2014. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha bizonyít és letesz valamit az asztalra. Ehhez sok idő kell. Ha majd látják hogy boldog vagy vele akkor majd változik a helyzet.

Egyébként igaza van annak, aki azt írta hogy te magadban tudod hogy a szülőknek van igaza.

Amúgy miket csinált hogy ennyire megutálták? Itt most nem arra gondolok hogy sírtál mert szakított, hanem voltak komoly tettei is amit meg kell bocsátani?

2014. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kell tepernie a barátodnak, hogy a szüleid elfogadják őt.
2014. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!