Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim nem...

BVB.army kérdése:

Mit tegyek, ha a szüleim nem tudják elfogadni, hogy megváltoztam?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Az elmúlt pár hónapban nagyon megváltoztam. Elkezdtem rock zenét hallgatni és a RÓZSASZÍN!!!!!!! szobámat most ZÖLDRE!!! vagy KÉKRE!!!

szeretném átfestetni. Most meg kitaláltam azt, hogy szeretnék fiúsan öltözködni (kapucnis pulcsi, fekete bőbb póló, farmergatya, deszkás cipő) Mit tegyek, hogy elfogadják, hogy megváltoztam ? (egyébként anyám azt mondta, hogy kislányosan kell öltöznöm, ugyhogy gyorsan és értelmes válaszokat szeretnék, mert nem akarok szeptemberben rózsaszín masnikkal a hajamban bemenni a suliba )



2014. jún. 18. 18:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ja 20as megint, az utólso pár komit elolvastam

nekem is "gyönyörű" babarózsaszín a szobám, de csak mert mikor tapétáztattunk még ezt választottam :'D hát igen hannah montanaból rammstein kb 1 év alatt szép változás^^ és most ezért nem tapétázunk újra mert nekem nem tetszik már, am is kolis vagyok hétvégenként kibirom :))

2014. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia, én is pont ilyen helyzetben voltam mint te. Egyenlőre ebből a kis írásból nem tudom eldönteni, hogy neked ez csak egyszeri fellángolás, vagy 10 év múlva is így fogod ezt gondolni. Ha van erről kedved beszélni, írj privátot, esetleg elmesélem, én mit tettem, és hogy alakult az életem, 10 év alatt.

21 L . Minden jót!

2014. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!