Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a homofób...

Hogy mondjam el a homofób szüleimnek hogy biszex vagyok? Egyáltalán elmondjam?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 2 hónapja összejöttem egy lánnyal. Mostanában mintha sejtenének valamit a szüleim mert mindig kérdezgetik hogy nincs e valakim...stb. Azt persze nem tudják, hogy nem fiú az a valaki. Ezért lehet az lenne a legjobb ha elmondanám nekik a dolgot, hogy ne mástól tudják meg. A baj az, hogy anyámék nagyon homofóbok. Ha a tévébe vagy akárhol melegeket látnak, rögtön fujjognak. Múltkor például emiatt mocskos dögöztek le valakit. Ezek után nem tudom, hogy el merjem e nekik mondani, és ha igen, hogy mondjam.
2014. máj. 26. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"16 évesen mindenkinek vannak ilyen "félresiklásai""

Érdekes pár ilyen "alkalmi divat leszbin" kívül senkit nem tudok mondani a kamaszkori ismerőseim közül. Tehát nem, nincs mindenkinek félresiklása.


Egyébként kérdező ezt nem lehet finoman elmondani. Gyorsan túl kell esni rajta. Vagy mondd azt, hogy mindenkit szeretsz. Így igazából nem hazudsz, de nem is mondtál semmi gyanúsat. :D

2014. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Az eddigiek alapján, ha a kérdező nem tudhatja, meg csak kikísérletezik, akkor a ti heteroszexualitásotok is annyira bizonytalan, mint az ő biszexualitása?

16 évesen nem tudhatjátok, hogy heterok vagytok...ennyi erővel akkor.

2014. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem is tudjuk,de ettől még nem álltam anyám elé hogy anya bizonytalan vagyok mert mindenkinek van fiúja és ha nekem nincs akkor tuti leszbi vagyok. Nem sokkoltam ezzel szüleimet és nem kísérleteztem csak agyban játszottam le és gondoltam kivárom amíg teljesen biztos nem vagyok benne.

És nekem ne magyarázza be senki hogy ez természetes,ez max pszichés és nem genetikai probléma.

2014. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Joe Makepeace ***** válasza:
A 7-es leszbi csajon kívül mindenki annyi barom marhaságot hordott itt össze-vissza, hogy csoda hogy nem sült ki az agyuk...
2014. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a 7-nek igaza van ha tényleg leszbi lenne a csaj...
2014. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!