Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha látnád a saját...

Mit szólnál ha látnád a saját fiadat egy nővel miközben házas?

Figyelt kérdés

Fiam 30on felül van, nem rég született meg a kisunokám, van egy menyem akivel 50 km-rel arréb laknak, de a fiamnak itthon van a műhelye a családi házban. Ma ahogy beléptem, hátra mentem a műhelyhez, ami be volt zárva csak kilincsre, a lány ült a székben, a fiam guggolt mellette és úgy láttam simogatta. Mikor beléptem akkor szét ugrott tőle a fiam, mind hárman meglepődtünk. Én hagytam őket, nem is akartam szólni semmit sem, meglepő szituáció volt. Mikor fel mentem a lakásba és utána ki kb 20 perc már sehol sem voltak. Biztosan haza ment a fiam mert kerékpárral volt, a lány meg talán autóval.


Mit tennél? Kérdeznél a fiadtól? Gondolom a menyeddel szemben hallgatnál mint a sír? Én így teszek, így látom helyesnek semmiképpen sem akarok az egészbe belefolyni, főleg nem egy családi perpatvart rendezni, mert ebből csak az folyna ki.


2014. máj. 22. 21:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit szóltál volna, ha annak idején a te anyósod ilyet lát, nem szól, te meg azt se tudod, hogy gond van, és a férjed a semmiből hirtelen lelép a nőjével, akit anyósodéknál szerelgetett? Nem gondoltad volna, hogy nem fair?
2014. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Beszélnék a fiammal nyíltan, hogy láttam ami volt, és mi az oka annak, hogy ilyet csinál, mi a célja ezzel, tudja-e az ilyesmi hova vezet? Nem hoznék döntést helyette, csak mint anya próbálnék vele dülőre jutni.

Talán csak a felesége most kicsit elhanyagolta a szokásoshoz képest, hisz egy kisbaba sok idővel és teendővel jár. Ezért a menyemmel is beszélnék, de vele nem nyíltan, hanem burkoltan, célozgatva arra, hogy minden oké-e a házasságban, tudok-e segíteni valamit, hogy több ideje legyen a fiamra stb. Röviden próbálnék segíteni mindkettőnek.

2014. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

"Talán csak a felesége most kicsit elhanyagolta a szokásoshoz képest" csak ezzel a beteg dumával hagyjatok, legyetek szívesek! Egy stabil párkapcsolat nem arról szól, hogy ha egy hétig nincs szex vagy mondjuk egy hónapig akkor elmegyek és kúrok egy nagyot az első jöttmenttel mert nem bírok az ösztöneimmel.


Hogy tiszteli ez a férfi a családot? Hogy tiszteli a feleségét? Nem az az első, hogy ha probléma van azt megbeszéljük????


"Jóban és rosszban, boldog és boldogtalan állapotában"-igaz? Vajon mennyire gondolta komolyan a fiad?



Kedves Kérdező!

Én leülnék a fiaddal és megbeszélném ezt a dolgot. Az én anyósomat ismerve két nagy pofont biztosan lekevert volna a fiának, hogy ébredjen, aztán jött volna a hegyibeszéd. Beszélj a fiaddal és kérdezd meg, ez mire volt jó? Mik a tervei a jövőre nézve.

2014. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
57%

Több mint 25 éves házasság után szerintem a fiam nem ezt látta


mikor ezt olvastam az jutott eszembe h lehet h pont ezt látta,csak akkor sem volt senki aki a feleséget-téged-értesítsen erről...

2014. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a baj,h más nőt akar,hanem hogy nincs gerince! Vállalja fel a felesége előtt, hogy már nem szereti, váljanak el és utána hegesztgesse a másik nőt.

A gyereked érzelmeit megváltoztatni nem tudod, de a tisztességes viselkedésre felhívhatnád a figyelmét.

Az unokát kihagynám az ügyből, egy gyereknek az is csapás ha egész életében azt hallgatja h miattad vagyunk csak együtt aztán közben megy a műsor egész nap otthon.

2014. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ez egy májusi kérdés, miért emelted ki most?


Gondolom azóta már történtek dolgok, inkább azokat meséld el hogy ne egy fél évvel ezelőtti félig megoldatlan dologra reagáljunk.

2014. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!